384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Яка тепла підлога тепліша?!

Яка тепла підлога тепліша?!

 

Ось і настав час ремонту ... Годину, треба сказати, непроста і, здається, нескінченне. Треба визначитися з дизайном, з матеріалами, подумати, як все буде влаштовано. Як правило, після того, як приміщення повністю підготовлено до ремонту, починається процес укладання підлоги. Тоді постає питання, робити тепла підлога або звичайний. Якщо ви вже зупинилися на варіанті з утепленням, то потрібно зрозуміти, який саме підлогу ви хочете ― водяний або електричний.

Монтаж теплої підлоги під ламінат

Однозначно відповісти на запитання, який підлогу тепліше, неможливо. Адже у водяного та електричного різні умови експлуатації. А максимальна температура, до якої прогрівається підлогу, ― 28-29 градусів. Так що потрібно просто вибрати, як саме ви будете утеплювати підлоги в будинку.

 

 

 

Якщо ви встановлюєте тепла підлога в квартирі, то варіант водяної підлоги категорично неприйнятний. Можна використовувати тільки електричний тепла підлога. До того ж, електрична підлога зручний тим, що його температуру можна регулювати залежно від ваших побажань. Для заміського будинку з опаленням теж варто вибрати варіант електричного обігріву. Якщо ж у вас неопалювальний заміський будинок, то краще встановити водяне опалення. Він прогріває приміщення нітрохи не гірше, ніж система центрального опалення, однак він більше економічний.

 


Варто ще сказати, що установка водяної підлоги куди більш складна, ніж установка електричного. Його важче підключати (див. Малюнок), крім того, необхідна спеціальна захист від протікання. Електрична ж система монтується досить просто. Водяна система нагріву дешевші в експлуатації ― це не сильно відчувається. Альо якщо ви встановлюєте її в приміщенні малої площі, то ви не побачите особливої різниці у вартості між електричним обігрівом підлоги і водяним. Якщо ж приміщення велике, то краще використовувати водяну теплу підлогу. Тобто електрична підлога ― хороший варіант для обігріву квартир і невеликих неопалюваних зон, а водяний ― для великих приміщень і будинків.

 

Висновок: не варто думати, що якийсь підлогу тепліше. Треба лише вибирати тій варіант, який буде оптимальний для приміщення, яке ви хочете утеплити. Для квартир і заміських будинків з центральним опаленням самим підходящим варіантом є електрична тепла підлога, того водяній в житлових будинках заборонений.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner