384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Монтаж теплої підлоги своїми руками

Монтаж теплої підлоги своїми руками

 

Сьогодні теплі підлоги ― це вже не щось незвичайне. Практично в кожному будинку з сучасним ремонтом є підлоги з підігрівом. Багато хто, бажаючи заощадити, роблять теплу підлогу своїми руками. І, виявляється, це не так вже й складно. Можна самостійно впоратися і з монтажем теплої підлоги. Головне, уважно вивчити інструкцію і знаті, для яких приміщень і під які покриття можна використовувати електричний і водяний тепла підлога.

Складний пристрій системи обігріву підлоги вимагає акуратного, точного підходу до його встановлення. Тому якщо Ви хочете заощадити час, отримати багаторічну гарантію якості на Ваш новий тепла підлога краще довірити його монтаж фахівцям.

Монтаж теплої підлоги під паркет

Компанія теплокабеля-Му вже більше 12 років займається професійним монтажем кабельних систем обігріву різного рівня складності.

Фахівці компанії БЕЗКОШТОВНО зможуть приїхати на об'єкт, провести всі необхідні заміри і розрахувати вартість кабелю для теплої підлоги.

 

Але, якщо ви все ж вирішили здійснити монтаж теплої підлоги самостійно, нижче наведені рекомендації по укладанню та монтажу.

 

 

 

Почнемо з водяної теплої підлоги. Його в жодному разі не можна класти в звичайній квартирі (це заборонено законодавством РФ). Тому зазвичай його використовують у приватних будинках для часткового або повного обігріву, а також у басейнах та інших подібних приміщеннях.

Монтаж водяних теплих підлог

Перший етап монтажу водяної теплої підлоги ― це укладання теплоізоляції. Для цього використовується пінопласт, піноплекс, пінополістирол. Ці матеріали запобігають теплові втрати в приміщенні. Тепло буде йти вгору, рівномірно прогріваючи кімнату. Крім того, теплоізоляція дозволяє компенсувати теплові розширення в бетонній стяжці.

Після цього необхідно покласти арматурну сітку, до якої кріпляться труби. Після цього можна приступати до прокладання труб. Вони можуть бути прокладені змійкою або подвійний змійкою. Труби кріпляться за допомогою хомута. Крок укладання повинен бути від 10 до 40 див. Відстань труби до найближчої стіни не менше 8 див. Потім потрібно підключити труби до водяного колектору. Потім слід етап перевірки працездатності теплої підлоги. Цю операцію краще проводити разом з фахівцем.

Монтаж електричних теплих підлог

Тепер про укладання електричної теплої підлоги. Слід заздалегідь підготувати поверхню для укладання, потім визначити місце для термостата. Після цього можна перейти до етапу теплоізоляції. Для даного виду підлоги використовують пенофол. Після укладання утеплювача на нього кладуть тонку сітку і приступають до монтажу кабелю. Якщо ви кладете електричні теплі підлоги під плитку, то необхідна спеціальна монтажна стрічка, яка кріпиться до підлоги. До речі, зараз в магазинах продаються нагрівальні кабелі, вже наклеєні на стрічку. Це зручно, бо не доведеться займатися кріпленням самостійно.

Крім того, необхідно встановити термодатчик. Його потрібно розташувати так, щоб у разі заміни не виникло необхідності руйнувати стяжку. Тому термодатчик, як правило, ховають в трубку, а вже потім заливають цементом.

Загалом-то, все досить просто. Проте краще звернути до фахівців. Якщо ж такої можливості немає, то необхідно вивчити всі інструкції і тільки після цього укладати підлогу самостійно.

Альо спосібі укладання можуть відрізнятися в залежності від типу покриття, під яке буде укладатися тепла підлога.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner