384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Монтаж теплої підлоги під плитку

Монтаж теплої підлоги під плитку

 

Погодьтеся, завжди приємніше ходити по теплій підлозі. І приємно у ванній наступати на теплу плитку. Для цього всього лише потрібно встановити теплі підлоги. У статті ми розповімо про монтаж теплої підлоги під плитку, а в кінці ви зможете подивитися наочний відеоролик.

Отже, по порядку.

1. Необхідно підготувати основу для майбутньої підлоги. У випадку, якщо підлога дерев'яна яна, його слід залити цементним розчином. Товщина шару повинна бути не менше 4-5 див. Слід максимально рівно робити заливку, щоб подальша робота проходила швидше. Можна замість заливки укласти ЦСП плиту товщиною не менше 2,5 див. Але у випадку встановлення такої плити підлога може вібрувати при включенні пральної машини.

Тепла підлога під ковролін

2. Потім слід почати укладання теплоізоляційного матеріалу. Найдоступніший матеріал для теплоізоляції ― фольгоізолон. Його потрібно укладати відбиває стороною вгору.

3. Третій етап ― укладання гріючої системи. Кабелі, зібрані в маті, потрібно просто розстелити. Якщо ж у вас моток кабелю, то його слід укладати по спіралі, прикріплюючи до підлоги за допомогою спеціальних засобів для кріплення.

 

 

Зверніть увагу на те, що не слід укладати кабель у місця, де буде стояти меблі або великогабаритна техніка. Крім того, слід суворо стежити за відстанню між витками кабелю. Занадто велика відстань приве до того, що не всі ділянки підлоги будуть теплими, занадто близьке до перегріву. Відстань має бути близько 10-15 див.

4. Наступний етап ― установка термодатчика. Він підключається до терморегулятора, за допомогою якого ви зможете задати потрібну температуру. Термодатчик замуровують в підлозі між витками нагрівального кабелю, дроти від нього йдуть до терморегулятора.

5. Потім кабельна система заливається стяжкою. Товщина стяжки повинна становити від 2 до 4 див.

6. Після повного висихання стяжки, можна приступити до укладання плитки або іншого.

7. Останнім кроком потрібно підключити терморегулятор до мережі і до термодатчику.

 

Є ятайте, що не варто укладати плитку і включати теплі підлоги, поки стяжка повністю не висохне. Це може призвести до псування стяжки.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner