384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

УСТАНОВКА ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ

УСТАНОВКА ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ

 

УСТАНОВКА ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ

 

Компанія «теплокабеля» виробляє установку теплих підлог у житлових і нежитлових приміщеннях. Звернувшись до нас, ви зможете зробити свій дім комфортним для всієї родини, включаючи маленьких дітей.

 

Установка теплої підлоги на основі кабелю

 

Наша компанія пропонує найпростіші, зручні і економічні рішення для вашого будинку. Технологія, яку ми використовуємо, дозволяє за кілька годин або днів провести монтаж теплих підлог і повернути на місце (якщо це можливо) підлогові покриття.

 

 

Монтаж теплих підлог проводитися в кілька етапів:

 

Укладання теплоізоляційного матеріалу. Це необхідно для того, щоб система не обігрівала бетонну плиту, фундамент або стелю сусідів знизу, а ви могли економити електроенергію. Для цього товщина теплоізоляції повинна становити 2 сантиметри.
Власне монтаж теплих підлог. Кабель, використовуваний для нагріву, закріплюється на спеціальних сітках, які розкочуються по всій поверхні підлоги.

Тепла підлога ― стиль і комфорт у сучасному будинку або квартирі

Установка термостата на стіну, температурного датчика на підлозі і підключення всіх частин системи. Після підключення систему можна перевірити, підключивши термостат до електромережі.
Облаштування стяжки. Стяжка повинна бути товщиною від 3-х до 5-ти см (згідно норм СНіП). Альо допускається стяжка як товщі, так і тонше.


Як бачите, установка теплої підлоги на основі кабелю не займає багато часу і не вимагає багато сил, проте проводити її самостійно не слід. Безпечну систему обігріву підлог зможуть створити тільки професіонали.

Однак якщо ви все ж таки вирішите проводити процес монтажу самостійно, ми підготували декілька інструкцій з монтажу і встановлення теплої підлоги під різні типи покриттів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner