384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Підбір теплої підлоги слід робити у фахівця

Підбір теплої підлоги слід робити у фахівця

 

Поспішаємо Вас заспокоїти: монтаж електричної теплої підлоги Ви можете здійснити під абсолютно будь-яке підлогове покриття, будь то невибаглива плитка або вимогливий паркет. Однак пам ятайте, що, скажімо, підібрати тепла підлога під керамічну плитку Вам буде простіше, ніж, скажімо, під ламінат, ковролін або лінолеум, оскільки дані види підлогових покриттів більш сприйнятливі до нагрівання і коливань температури, а плитка менш чутліва до нагрівання і не схильна механічних пошкоджень при підігріві. А за рахунок того, що коефіцієнт теплопровідності керамічної плитки багаторазово вище, вона швидше прогрівається до необхідної температури, і це дозволить Вам заощадити на енергоспоживанні. І тому під плитку Ви можете спокійно укласти як нагрівальний кабель, так і інфрачервону нагрівальну плівку.

 

 

Інші види підлогових покриттів зажадають від Вас трохи більшою педантичності й уваги при виборі та експлуатації системи теплої підлоги. Однак якщо Ви цінуєте комфорт і затишок, то установка теплої електричної підлоги під різноманітні види підлогових покриттів, відмінні за своїми властивостями від керамічної плитки, стане відмінним рішенням. Скажімо, багато виробників ламінату маркують свою продукцію на предмет сумісності з теплими підлогами, що дозволяє його використання без побоювання того, що ламінат під впливом коливань температури деформується і пошкодиться.

Тепла підлога на кухні

 
Що ж стосується паркету і паркетної дошки, то Вам слід звернути увагу на те, що коефіцієнт теплопровідності дерева досить невисокий, тому існує досить багато відомих тільки професіоналам моментів при виборі системи теплої підлоги для Вашого будинку з подібними варіантами підлогового покриття. І якщо Ви бажаєте, щоб Ваші тепла підлога і підлогове покриття прослужили якомога довше, довірте установку Вашого теплого статі фахівцям нашої компанії.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner