384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Що таке електричний тепла підлога від компанії Thermo

Що таке електричний тепла підлога від компанії Thermo

 

Що таке електричний тепла підлога від компанії Thermo


Електрична тепла підлога від компанії Thermo є однією з різновидів систем опалення. Являє собою Кабельний електричний нагрівальний елемент постійної потужності від 130 до 180W на один квадратний метр поверхні підлоги, який розташований максимально близько до фінішного покриття (керамічна плитка, мармур та ін.) Що дозволяє прискорити час нагрівання і відповідно заощадити на електриці.

Дану систему обігріву можна використовувати як допоміжний обігрів або як основний вид опалення приміщення. Пристрій такого обігріву увазі укладання нагрівального елементу на підставу (чорнову підлогу) і фінішним покриттям підлоги. Як нагрівальний елемент для теплої підлоги найчастіше використовуються так звані нагрівальні мати (електричний нагрівальний кабель, зафіксований на склосітки з певним постійним кроком), або нагрівальні секції кабелю, укладаються під стяжку.

 

 

Використання такого способу обігріву приміщення, як система теплої підлоги, забезпечує найкомфортніше для фізіології людини розподіл тепла, так як, теплі повітря плавним потоком рівномірно піднімається вгору, виключаючи таким чином протяги і циркуляцію пилу в приміщенні. При цьому температура підлоги в середньому вище на 2 -3 градуси ніж на відстані 1,5 ― 2,0 метра, що незаперечно надає позитивний ефект на фізіологічний стан організму людини.

При використанні електричних теплих підлог в якості допоміжного обігріву застосовуються нагрівальні мати Thermo TVK 130, з потужністю 130 Вт на один кв. м. площі. Так само TVK 130 рекомендується застосовувати для сухих теплих приміщень, таких як кухня, спальні, дитячі кімнати і тд.

При використанні теплих електричних підлог в якості основного джерела обігріву приміщення використовують нагрівальні мати підвищеної потужності Thermo TVK 180, з потужністю 180 Вт на один кв. м. площі. TVK 180 рекомендується застосовувати для холодних приміщень або у приміщеннях з підвищеною вологістю.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner