384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Тепла підлога на балконі

Тепла підлога на балконі

 

 

Тепла підлога на балконі

 

Сьогодні нерідко власники квартир намагаються збільшити корисну площу за рахунок балконів і лоджій. Для цього встановлюється «теплий» профіль зі склопакетами, утеплюються зовнішні огорожі та парапет. Однак, «жити» на такому балконі можна приблизно з середини весни до середини осені. З настанням мінусових температур погода все ж візьме своє.
 

Тому якщо ви хочете перетворити лоджію або балкон, наприклад, в спортзал або кабінет, де ви могли б почувати себе комфортно і в зимовий період, то без обігріву вам не обійтися. Звичайно, можна встановити тієї ж масляний конвектор, альо, що робити з підлогою? Щоб підтримувати температуру на балконі, скажімо, на рівні +20 градусів, необхідний додатковий нагрівальний елемент. Інакше доведеться купувати кілька конвекторів, що значно збільшить витрату електроенергії.
 

Оптимальним рішенням стані система тепла підлога. Її пристрій дозволить вам вбити відразу двох зайців. По-перше, в комплексі з тім же конвектором електричний тепла підлога забезпечить підтримання на балконі комфортної температури навіть в сувору зиму. По-друге, в міжсезоння вам не буде потрібно основне джерело обігріву, оскільки електричний тепла підлога і сам зможе впоратися з підтриманням температурного режиму. Альо при цьому електроенергії на обігрів балкона або лоджії в цей період буде йти у багато разів менше, ніж, якби цю роботу виконував конвектор.

 


 

Відзначимо, що на лоджіях і балконах можна використовувати виключно електричні теплі підлоги. У залежності від конкретної ситуації, можуть можуть застосовуватися:
 

- Нагрівальний кабель (одно - і двожильний);
 

- Плівковий інфрачервоний підлогу;
 

- Електричні мати.
 

Кожна з систем обігріву має свої переваги. Наприклад, якщо на балконі мається цементно-піщана стяжка, то доречно буде використовувати нагрівальний кабель. Правда, особливу увагу при цьому слід приділити монтажу. Перш ніж укладати кабельний тепла підлога, слід нанести шар гідроізоляції і утеплювач. Якщо цього не зробити, то основна частина тепла почне йти вниз і обігрівати стелю балкона вашого сусіда знизу. Ще один важливий момент ― товщина стяжки при укладанні кабельного статі не повинна бути менше 4,5 див.
 

Однак нерідко використання стяжки на балконі або лоджії неможливо, оскільки це призведе до перевищення рівня максимального навантаження на ці елементи будинку. У цьому випадку оптимальним рішенням стануть інфрачервоні теплі підлоги або нагрівальні мати.
 

Інфрачервона тепла підлога являє собою спеціальну плівку, на яку нанесені нагрівальні елементи. Тому така підлога ще називають плівковим. Це одна з нових технологій. Принцип дії інфрачервоних плівкових підлог полягає в тому, що нагрівальні елементи виробляється не тепло, а інфрачервоні промені, про які нагріваються підлогу і знаходяться на балконі предмети, а вже вони, в свою чергу, нагрівають повітря. Це, так зване, «вторинне тепло».
 

Гідність інфрачервоного теплої підлоги в тому, що він сумісний з будь-яким типом підлогового покриття: ламінатом, плиткою, лінолеумом або ковроліном. Термоплівка дуже практична і відрізняється невеликою споживанням електрики при високій енерговіддачі. Єдина рекомендація ― в старих будинках, де ще збереглася електропроводка з алюмінію, для плівкового інфрачервоного статі потрібно прокласти окремий мідний кабель (не менше 2,5 мм перетином) і встановити окремий автомат.
 

Ще більш простими в монтажі є нагрівальні мати. Їх можна укладати прямо в будівельний клей, на який буде покладена плитка. Основою тут може виступати, як бетонну основу балкона або лоджії, цементна стяжка або стара керамічна плитка. При монтажі такої теплої підлоги важливо не пошкодити мати. Тому після укладання систему слід перевірити, а після класти плитку.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner