384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Тепла підлога на кухні

Тепла підлога на кухні

 

Кухня, без сумніву, одне з найважливіших приміщень в будинку. Це основа будь-якого житла. Якщо будь-які інші кімнати можуть підміняти один одного (наприклад, розташуватися на нічліг можна у вітальні, а спальню використовувати як робочий кабінет), то кухня незамінна. Це в повному розумінні, домашнє вогнище, де ведуться задушевні розмови, і, звичайно, відбувається приготування сніданків, обідів і вечеря.

На кухні власники будинку проводять значно частину часу, тому затишок у цій кімнаті стоїть на одному з перших місць. Однак, крім приємного дизайну, кухня повинна володіти і певної практичністю. Адже для цього приміщення характерні перепади температур і вологості. Отже, меблі, шпалери і підлоги тут повинні витримувати всі ці негативні явища.

Звернемо більш пильну увагу на кухонний підлогу. Як правило, для його обробки використовують самий практичний матеріал ― керамічну плитку. На неї не впливає підвищена вологість, навіть якщо ви ненароком перекинете на таку підлогу каструлю з гарячим супом. Але у такого статі є один істотний недолік: плитка ― матеріал холодний, вона поглинає тепло. І якщо в будинку є малюки, то доводитися бути дуже уважним, щоб дитина не всілося на холодний кухонний підлогу.

 

 

Однак проблему здатний вирішити електричний тепла підлога. Використання такої системи обігріву дозволяє вирішити відразу кілька завдань. По-перше, зберігається комфортний мікроклімат в приміщенні. По-друге, можна не хвилюватися за здоров'я своїх чад (по такій підлозі запросто можна ходити босоніж). По-третє, підтримуються нормальні умови, які забезпечують довговічність самої підлоги і кухонних меблів.

Тепла підлога: тепломережа-невидимка

Причому режим роботи теплої підлоги обираєте ви самі, оскільки рівень нагріву можна регулювати. Для цього використовуються терморегулятори. Можна придбати терморегулятор, який управлятиме теплою підлогою в автоматичному режимі, в залежності від температури повітря в кімнатах. А при бажанні ви можете кожен раз самостійно задавати потрібні температурні параметри.

Що стосується конкретного виду електричної теплої підлоги, який найбільш оптимально підходить для кухні, то це нагрівальні кабелі. Вони укладають безпосередньо в стяжку. Смороду дозволяють регулювати ширину кроку укладання. Електричні нагрівальні кабелі ― дуже надійна і безпечна конструкція. Однак якщо ви вирішили виконати укладання самостійно, то попередньо варто проконсультуватися з фахівцем. Справа в тому, що безграмотний монтаж здатний знизити ефективність роботи кабельної нагрівальної системи, навіть якщо сам кабель функціонує бездоганно.

Сьогодні в країнах Північної Європи наявність теплої підлоги в будинку стало вже правилом. Така система вдало доповнює основне джерело опалення, а в міжсезоння здатна повністю взяти на себе функції головного елемента обігріву. Європейці знають толк в економії, того вже одного цього прикладу досить, щоб зрозуміти, що електричні теплі підлоги ― це не тільки комфортно, але й вигідно.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner