ПЕО - персональне сонце в будинку

ПЕО ― персональне сонце в будинку
Плівкові електричні обігрівачі (ПЕО) завоювали популярність, завдяки трьом факторам ― простоті пристрою, ефективності і природності обігріву. Остання якість особливо цінується споживачами. Справа в тому, що принцип дії ПЕО заснований на інфрачервоному випромінюванні. Якщо з потоку сонячних променів прибрати ультрафіолет, рентгенівські і радіохвилі, а також видимий спектр, то якраз залишаться теплові хвилі, що дають енергію всьому живому на Землі. Саме такі хвилі випромінюють плівкові електричні обігрівачі.
ПЕО являє собою гнучкі обігрівальні смуги зі спеціального сплаву, товщина яких становить 0,35 мм Сплав ламінувати, що виключає його взаємодія з зовнішнім середовищем. Даний вид обігрівачів також відомий під назвою «ламінований резистивн». Зміцнюється дана система обігріву на стелі. Спочатку на стелю кріпиться фольгований пінопласт (завдання цього матеріалу ― не пропускати тепло на другий поверх або горище, і відображати його в середину кімнати). А потім звичайним степлером до пінопласту кріпиться безпосередньо обігрівач. На цьому, власне, монтаж ПЕО і закінчується. Заховати дану систему обігріву можна під будь-яким декоративним покриттям: пластиком, гіпсокартоном, деревом і т. п. Система працює від звичайної електричної мережі в 220 вольт (можливий варіант і від 380 вольт).
Теплові хвилі, випромінювані ПЕО, вільно проходять крізь повітря і нагрівають безпосередньо предмети в кімнаті (меблі, стіни, підлога та ін.) А вже випромінюване цими предметами вторинне тепло витрачається на нагрівання повітря в приміщенні. Таким чином, при використанні ПЕО обігрів відбувається за найоптимальнішою схемою.
Природно, у споживачів відразу виникає питання ― а як впливає плівковий електричний обігрівач на організм людини? В принципі, відповідь дуже проста ― це настільки ж «шкідливо», як пройтися по вулиці в теплий погожий сонячний день. Адже, нагадаємо, природа променів Сонця і ПЕО однакова. Альо якщо розглядати ефект детальніше, то при попаданні на людське тіло теплові промені активізують роботу капілярів (периферійної кровоносної системи). Такий принцип дії дає додатковий позитивний результат ― почуття теплового комфорту настає на 2-3 градуси раніше. Іншими словами, якщо в квартирі з традиційним радіаторним типом для відчуття затишку потрібно, щоб повітря прогрілося до 20 градусів, то при використанні плівкового обігрівача тій же ефект можна відчути вже при 17-18 градусах.
Наступний плюс променевої енергії ― рівномірний розподіл тепла по всьому об єму кімнати. При цьому, температура підлоги і у стелі буде практично однакова. Радіатор на таке не здатний. Більш того, при такому підході до обігріву виключаються конвекційні руху повітря, а отже, вміст пилу в ньому буде набагато менше.
ПЕО випускаються стандартних розмірів ― від 2,5 до 5 метрів, що дає можливість покривати ними будь-які за площі приміщення. Альо можливе виготовлення обігрівачів і за індивідуальним замовленням.
Оскільки ПЕО також не сушать повітря і не спалюють кисень, такі нагрівальні системи відрізняються високими гігієнічними показниками. Вони прекрасно підходять для установки не тільки в приватному житлі, а й у дитячих, медичних установах, а також на промислових об'єктах.