384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

ІЧ-випромінювання - живе тепло

ІЧ-випромінювання - живе тепло

 

ІЧ-випромінювання ― живе тепло

 

Плівкові інфрачервоні підлоги вважаються новітньої технологічною розробкою у сфері опалення приміщень. І як все нове, багатьма цей варіант обігріву сприймається з обережністю. По суті, єдиний фактор, який підтримує невпевненість окремих споживачів ― це сумнів з приводу впливу інфрачервоних променів на людський організм. Мовляв, а чи не шкідлива термоплівка?

 

Побоювання цілком зрозумілі. Сьогодні громадяни часто чують про випромінювання (радіоактивне, рентгенівському, електромагнітному й ультрафіолетовому), які доброчинними не назвеш. Тому нерідко споживач звалює в цю негативну променеву «купу» та інфрачервоні промені. А це в корені невірно. Забігаючи наперед, відзначимо, що якби не було цього випромінювання, нічого живого б на Землі не існувало.

 

Для початку коротко розглянємо будову плівкового електричного статі. Основою виступає полімерна плівка з поліестеру, абсолютно інертного матеріалу. Її товщина складає всього 0,3 мм. Ще більш тонкими є провідники на основі вуглецю і срібла, які запаяні в плівку. Провідники розташовуються паралельно у вигляді смужок. Між собою ці смужки з'єднання єднані мідно-срібними провідниками. Як бачимо, в конструкції плівкової підлоги немає жодного елемента, який би був сумнівним з точки зору екологічності та гігієни.

 

«Дружнє» тепло

 

А тепер дізнаємося деякі факти про інфрачервоне випромінювання, за допомогою якого плівковий підлогу формує комфорт в приміщенні.

 

Понад 90% інфрачервоного випромінювання, що випускається електричними теплими підлогами, припадає на спектр довгих хвиль (від 8 до 14 мкм). Цей факт підтверджений документально і перевірений незалежними експертизами, тому сумніватися тут не доводитися. У тієї ж годину, наука давно довела, що всі живі істоти поглинають, а також випромінюють тепло в інфрачервоному діапазоні від 8 до 10 мкм. Приміром, такі теплові хвилі випромінюють всі птахи при висиджуванні яєць. Саме на цей інфрачервоний діапазон налаштовані інкубатори всіх птахофабрик. Інфрачервоні промені є генераторами багатьох життєво важливих процесів не тільки в природі, але і в кожному окремому організмі.

 

Дотепер цілющі властивості довгого інфрачервоного спектру використовувалися тільки в медицині. Але поява плівкових електричних теплих підлог дало можливість застосування всіх плюсів інфрачервоних променів і в побуті. Людський організм також виробляє тепло в зазначеному діапазоні, тому випромінювання від термоплівки наше тіло сприймає, як власне. Навіть кювези (бокси, в які поміщають недоношених немовлят) використовують інфрачервоне випромінювання, а це вже залізний аргумент на користь даного виду променів. Саме тому їх часто називають ― «живе тепло».

Порівняння плівкової теплої підлоги RexVa з аналогами

 

Сьогодні відомо більше трьох десятків захворювань, для лікування яких застосовується «довге» інфрачервоне випромінювання. Найбільш відомі: астма, нервові та серцево-судинні розлади, хвороби шкіри, алергія.

 

 

 

Іонізація

 

Крім самого випромінювання, плівкові підлоги вдвічі збільшують в приміщенні обсяг негативно заряджених іонів. Сьогодні, як відомо, існують іонізатори повітря, альо з придбанням плівкової теплої підлоги потреба в такому додатковому обладнанні відпадає сама собою.

 

Запитаєте, навіщо потрібні ці самі негативні іони? Що ж, і тут внесемо ясність. Як і все в цьому світі, тіло людини складається з атомів. Альо в процесі життя атоми втрачають електрони, і молекули починають окислюватися. Популярно кажучи, організм починає старіти. Процес цей, звичайно, закладений на генетичному рівні, але виглядати набагато молодше за свої роки цілком у наших силах. У цьому в значній мірі допомагають негативно заряджені іони, тобто частинки, у яких є зайві електрони. І вісь, потрапляючи в наш організм, вони віддають цей «надлишок» тім, нашим атомам, у яких спостерігається «недостача». У підсумку молекули органів починають відновлюватися. Іншими словами, відбувається процес омолодження. І це аж ніяк не припущення, а науково доведень факт, підтверджений дослідженнями. В іншому випадку, побутові іонізатори повітря ніколи б не з'єднання явилися.

 

В результаті, теплі підлоги на основі інфрачервоного випромінювання благотворно впливають на процеси кровотворення, допомагають відновити гормональний фон з усіма витікаючими з цього позитивними моментами.

 

Ну, і ще один вже чисто побутовий плюс іонізації повітря. Негативні іони добре борються з неприємними запахами у приміщенні. Це особливо актуально, якщо в квартирі або будинку живуть курці.

 

Шляхом досліджень медицина змогла виділити ряд незаперечних позитивних моментів, які дає наявність у житлі систем інфрачервоного обігріву.

 

1. Сприяння відновленню клітин, уповільнення старіння.

 

2. Підтримка рівномірної температури людського організму (тіло відчуває комфорт по всій довжині від ніг до голови).

 

3. Поліпшення метаболізму в організмі, що сприяє зростанню нових молодіх клітин і виведенню токсинів.

 

4. Нейтралізація неприємних запахів, які можуть дратувати.

 

5. Забезпечення оптимального рівня вологості в кімнатах.

 

6. Стабілізація нервової системи і, як наслідок, відсутність стресів і здоровий сон.

 

І ще один важливий момент ― використання інфрачервоних електричних теплих підлог дозволяє знизити температуру в житло на кілька градусів, ніж якби будинок опалювався традиційними системами обігріву. Альо при цьому почуття комфорту залишиться незмінним. Таке температурне зниження при збереженні затишку знову-таки позитивно позначається на здоров ї людини.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner