384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Порівняння плівкової теплої підлоги RexVa з аналогами

Порівняння плівкової теплої підлоги RexVa з аналогами

 

Порівняння плівкової теплої підлоги RexVa з аналогами

 

Плівкові інфрачервоні теплі підлоги ― відносно нова технологія в області опалювальних систем. Тім не менш, на вітчизняному ринку вже присутні більше десятка моделей термоплівки різних виробників. Кожен намагається представити свій продукт у найбільш вигідному світлі, наділяючи його якимись унікальними якостями. Однак слід зазначити, що принципові відмінності у різних плівкових теплих підлог одного класу відсутні. Тім не менше, окремі нюанси, як у конструкції, так і в експлуатації є.

 

Російському споживачеві досить непросто розібратися в пропозиціях: HeatPlus, Caleo, RexVa, PowerFilm, виносиш, Calorique, IN-TERMA, SkySun і ряд інших найменувань. Який краще? Якщо брати за ступенем розкрученості бренду, то треба визнати, що в цьому плані досягли успіху плівкові теплі підлоги Caleo. Психологія ж споживача така, що він вибирає тієї продукт, про який чув більше. Однак лише деякі розуміють, що при покупці оплачують не тільки сам виріб, а й рекламну компанію, завдяки якій вони нікого вибір на користь того чи іншого теплої підлоги. І правда, досить провести порівняльний аналіз цін і «побродити» по форумах, де обговорюються системи електричних теплих підлог, як стане ясно, що вищеназвана марка є однією з найдорожчих.

Теплі підлоги: географічні особливості використання

Наприклад, інфрачервоний плівковий тепла підлога RexVa істотно дешевше свого аналога Caleo. Але обидві марки випускаються південно-корейськими компаніями. І лише одиницям відомо, що термоплівка RexVa є лідером продажів на внутрішньому ринку Південної Кореї. Більше того, саме RexVa ― єдині плівкові теплі підлоги, які, крім інших країн, експортуються ще й у Японію. Це дуже серйозний показник якості. Адже японці в принципі не налаштовані на ввезення в свою країну технологій, які вони й самі легко можуть освоїти. Альо плівкові підлоги RexVa не тільки відповідають всім технічним і екологічним параметрам, які пред'являють до будь товарів японці, але й за деякими параметрами перевершують їх. До речі, дана модель ― одна з небагатьох, що отримала сертифікати всіх найбільших міжнародних організацій, контролюючих якість продукції.

 

З ціною розібралися, а тепер розглянємо таку характеристику, як товщина плівки. У плівкових підлог RexVa вона становить 0,4 мм. Альо ряд виробників пропонують ринку термоплівку товщиною вже 0,3 і навіть 0,25 мм, підносячи це, як суттєвий плюс. Але якщо ви почнете вивчати рекламні проспекти або статті, то так і не зрозумієте, в чому ж полягає дану перевагу? Якби мова йшла про сантиметрах, то фактор габаритів мав бі значення, але вловити різницю між менш ніж половиною і третина частиною одного міліметра досить складно. На висоті підлогового покриття така різниця ніяк не впливає.

 

 

Даним момент заслуговує більш детального розгляду. Нагрівальним елементом в інфрачервоних теплих підлогах виступає карбон. Це надтонкі вуглецеві нитки, товщиною всього 0,005-0,01 мм Особлива кристалічна структура карбону наділяє його неймовірною міцністю на розрив. Популярно кажучи, карбонова нитка завтовшки з гітарну струну здатна витримати вагу автомобіля. У плівкових теплих підлогах з найтонших карбонових ниток плететься тканину, а після вона укладається в декілька шарів, щоб поліпшити тепловиділяючий ефект і міцність термоплівки. У цілому, конструкція HeatPlus складається з 6 шарів, кожен з яких відіграє важливу технологічну роль.

 

Максимальна температура нагріву карбонових смуг в інфрачервоних плівкових підлогах RexVa досягає 55 градусів. Окремі виробники заявляють про 80 градусах, підносячи даний факт знову-таки в якості незаперечного гідності (досягається це за рахунок стоншення нагрівального кулі). Можливо, для плитки така температура і підійде, але для більшості інших підлогових покриттів (паркет, ламінат, лінолеум і т. п.) ― такий нагрів лагодити руйнівну дію. Теплі підлоги торгової марки RexVa при забезпеченні комфортного мікроклімату відрізняються ще і щадним режимом впливу на підлогові покриття. Тобто, розробникі компанії виробника до створення своєї продукції підходять комплексно, враховуючи всі нюанси її функціонування.

 

Ширина однієї секції термоплівки RexVa дорівнює 25 см, що забезпечує зручність при обчисленні необхідної площі теплої підлоги. Смуги карбону нанесені досить щільно, це забезпечує рівномірне нагрівання всій поверхні плівки.

 

Важливим достоїнством плівкових підлог RexVa є їх універсальність. Вони можуть використовуватися, як основний або додатковий джерело обігріву приміщень. RexVa може фіксуватися і нормально функціонувати на поверхнях з будь-яким кутом нахилу. Даний плівковий підлогу застосовують, як у побуті, так і на промислових об'єктах. Більше того, термоплівка RexVa застосовується у сільгоспвиробництві для підігріву ґрунту (тепличні господарства). З її допомогою влаштовують сушильні камери для видалення зайвої вологи з деревини. Існують ще десятки варіантів застосування плівкового інфрачервоного статі RexVa.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner