384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Розрахунок потужності плівкової теплої підлоги. Розрахунок енергоспоживання плівкового інфрачервоного теплої підлоги

Розрахунок потужності плівкової теплої підлоги. Розрахунок енергоспоживання плівкового інфрачервоного теплої підлоги

 

Розрахунок потужності плівкової теплої підлоги

Розрахунок енергоспоживання плівкового інфрачервоного теплої підлоги

 

Розрахувати витрати на електроенергію для роботи інфрачервоного теплої підлоги досить просто. Щоправда, тут слід враховувати майбутній режим роботи системи обігріву підлоги: цілодобовий або примусовий. У першому випадку витрати будуть вищими, але таким режимом користується всього 1 з кожних 5-ти домовласників, які встановили інфрачервона тепла підлога. Справа в тому, що більшість з нас основну частину дня проводити на роботі, діти ― у школі, тому підтримувати комфортну температуру в порожній квартирі зовсім необов'язково.

Після монтажу електричної підлоги покриття перетворюється на своєрідну термопанель

А тепер перейдемо безпосередньо до розрахунків. Отже, у нас є кімната стандартного розміру ― 18 кв. м, в якій слід провести монтаж плівкового теплої підлоги. За правилами укладання інфрачервоної системи обігріву немає необхідності класти термоплівку по всій площі кімнати (в середньому, достатня 50%). До того ж, плівковий тепла підлога не повинний розташовуватися під меблями (це економічно недоцільно і не дуже «приємно» для самої меблів).

 

 

Отже, ми визначили, що плівковий тепла підлога буде займати половину кімнати, тобто 9 кв. м. Разом з інфрачервоним підлогою встановлюється терморегулятор, який може знизити енерговитрати до 35% від заявленої потужності плівкового теплої підлоги. Таким чином, коефіцієнт енергоспоживання становитиме 0,35. Один квадратний метр інфрачервоного теплої підлоги має потужність 150 Вт / ч. Вважаємо енергоспоживання:

(9 кв. м х 150 Вт / ч) х 0,35 = 472,5 Вт / рік

Вартість 1 кВт електроенергії в Москві становить 2,42 рубля. Розраховуємо тепер, у скільки нам буде обходитися експлуатація інфрачервоного теплої підлоги:

(472,5 Вт / рік х 2,42 руб): 1 000 Вт = 1,14 руб / рік

Як показує досвід, робота теплої підлоги у більшості домовласників займає не більше 5 годин на добу. Це означає, що щодобові витрати становлять 5,70 руб. На місяць вийде десь 200 рублів (вже з урахуванням вихідних днів, коли тепла підлога може функціонувати довше).

Довідка

Єдине, про що слід сказати детальніше ― це коефіцієнт енергоспоживання 0,35, який забезпечує терморегулятор для теплої підлоги. Деякі споживачі зададуться питанням: чому вказана саме така цифра? Справа в тому, що принцип роботи терморегулятора полягає в наступному ― інфрачервоний плівковий тепла підлога нагрівається до заданої температури від 10 секунд до 1 хвилини. Після цього терморегулятор автоматично відключає харчування і відбувається природнє охолодження термоплівки. Цей процес займає від 2-х до 10 хвилин (залежно від ступеня теплоізоляції будинку і знову-таки встановленої температури). Зрозуміло, що в цею годину плівковий підлогу не споживає енергії взагалі. Колі ж спрацьовує температурний датчик, терморегулятор знову включає підлогу, і знову йде нагрівання від 10 до 60 секунд. Потім знову відключення і т. д. Як бачимо, коефіцієнт 0,35 ― це усереднений показник реального енергоспоживання.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner