384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

«Теплі підлоги» використовують як ефективні і економічні рішення для основного обігріву

«Теплі підлоги» використовують як ефективні і економічні рішення для основного обігріву

 

«Теплі підлоги» використовують як ефективні і економічні рішення для основного обігріву та створення додаткового комфорту в приміщенні. Системи «тепла підлога» імітують природні природні умови. Адже в природі сонце нагріває землю та її температура завжди трохи вище температури навколишнього повітря, що для людей дуже комфортно. Згадайте свої прогулянки босоніж по літньому пляжу або лузі. До винаходу «теплих підлог» наслідувати природних умовам в житло було непросто. Фактично, застосування в облаштуванні житла сучасних систем «тепла підлога» ― це повернення до природних для людини умов проживання, які благотворно позначаються на його самопочутті.


Існуючі системи підігріву підлоги можна розділити за способами нагріву на наступні типи:
 
водяний «тепла підлога»
електричний «тепла підлога»
інфрачервоний «тепла підлога»
 
Найперші системи штучного обігріву, винайдені людиною ― «теплі підлоги» водяні. Вони являють собою покладену в підлозі за певною схемою систему трубопроводів, підключену до опалювального котла або до системи водяного опалення. Як і будь автоматична система опалення, вона управляється термостатом. Температура циркулює в системі труб води не перевищує 450C, а нагрів відбувається за рахунок тепловіддачі через покриття підлоги. Як правило, таким системам потрібна цементна стяжка.

 

 

Через відповідного діаметру труб товщина її буде значно більше, ніж при укладанні електричного «теплої підлоги» ― 80 ― 100 мм. Вона не годиться під килимове покриття, альо можна використовувати такий «тепла підлога» під плитку. У порівнянні з іншими системами процес укладання водяного «теплої підлоги» досить трудомісткий і більш доріг. Але у таких опалювальних систем є й інші недоліки. Вони поступаються в надійності і довговічності електричним «теплим полам», а складність їх конструкції ускладнює пошук місць протечек і ремонт. Альо є у водяних «теплих підлог» одна жирний плюс ― низькі експлуатаційні витрати. Адже по суті це та ж сама система парового опалення, тільки вмонтована в підлогу.

Довічна гарантія на теплу підлогу Thermo


Альо самою універсальною і популярною сучасною системою обігріву підлоги є «тепла підлога» електричний. В основі цих систем лежить нагрівальний одно - або двожильний кабель, до якого підключається через перехідну муфту невеликий відрізок (1,5 -2 м) так званого «холодного кабелю для підключення до терморегулятора або до електромережі. Кабельні системи укладаються на поверхні підлоги «змійкою» з певним кроком, що забезпечує рівномірну тепловіддачу по всій поверхні підлоги. При роботі ділянку нагрівального кабелю системи може прогріватися до 80 0C. Така потужність обігріву дозволяє укладати кабельні системи «тепла підлога» і під паркет, і під плитку, і під будь-який тип підлогового покриття. При цьому дуже багато подібні системи не вимагають облаштування цементної стяжки.


Інфрачервоний тепла підлога» ― найтонший в сімействі. Він є різновидом електричного «теплої підлоги», тому що харчується від побутової електромережі. Така підлога ще називають «плівковим». І неспроста, адже він виготовлений з герметично запаяних в поліетиленову плівку тонких резистивних нагрівальних елементів. Секції інфрачервоних підлог складаються з стрічок шириною 500 мм. Смороду має досить невисоку температуру в порівнянні з кабельними системами ― всього 25-450C. Альо хороша рівномірність обігріву при цьому досягається за рахунок великої щільності нагрівальних ниток і збільшеною поверхні теплового випромінювання. Такі плівкові нагрівачі якнайкраще підходять для укладання під ковролін, лінолеум, ламінат.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner