384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Довічна гарантія на теплу підлогу Thermo

Довічна гарантія на теплу підлогу Thermo

 

Довічна гарантія на теплу підлогу Thermo

 

Шведський виробник систем кабельного опалення Thermo Industri AB вводити довічну гарантію на теплі підлоги Thermo. Довічна гарантія ― це розширена версія сервісного обслуговування, яка надається на продукцію компанії Thermo Industri AB. Ця послуга поширюється на весь термін служби товару.

Гарантія поширюється на всю продукцію, що випускається в лінійках: Thermomat TVK і Thermocable SVK, продану з 1 листопада 2012 року.

Система «тепла підлога» вже отримала найвищу оцінку на споживчому ринку

Thermo Industri AB перший європейський виробник систем кабельного опалення, який ввів довічну гарантію на свою продукцію. Це стало можливим завдяки бездоганній якості нагрівальних кабелів Thermo.

 

 

Тепла підлога Thermo

 

Система підлогового опалення виробництва Thermo Industri AB ― відмінне рішення для створення комфортних умов у Вашому домі. Ви можете придбати систему тепла підлога шведського виробництва у офіційного представника в Росії. Висока якість, абсолютна безпека і довговічність ― традиційні риси продукції, виробництва Швеції.

Електронні терморегулятори Thermoreg різних моделей і за прийнятними цінами реалізує наша компанія. Дані прилади є незамінними елементами системи «тепла підлога» і антиобморожувача ― вони забезпечують підтримку заданого теплового режиму. Ми пропонуємо терморегулятори високої якості, які оснащені не тільки датчиком вимірювання температури повітря, альо датчиком температури підлоги (можлива їх комбінація).

Система «тепла підлога» за короткий час стала дуже популярна і затребувана в усьому світі і, зокрема, в нашій країні. Це пояснюється тім, що в умовах суворого російського клімату центральне опалення часто не справляється з обігрівом як міських квартир, так і приватних будинків. Легко і швидко вирішити дану проблему допоможе тепла підлога електричний (водяний), що дозволяє підтримувати комфортну температуру в приміщенні в будь-який час року.

Система обігріву, що працює на основі нагрівального кабелю, використовується в системі «тепла підлога» для створення оптимального температурного режиму всередині приміщення і в антіобледенітельних системах для обігріву фасадів будівель, покрівлі дахів, трубопроводів, водостоків, відкритих майданчиків та ін. Ми пропонуємо Вам гріючий кабель Thermocable , вироблений шведською компанією Thermo Industri AB як продукт найвищого класу.

 

Кваліфіковані фахівці нашої компанії зроблять установку системи «тепла підлога» грамотно і в строк. Незважаючи на легкість і простоту цієї справи, краще довірити монтаж теплих підлог професіоналам в цій області. Адже разом з якісно зробленої роботою, Ви заощадите час і сили, а також отримаєте гарантію.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner