384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

7 міфів про плівкових теплих підлогах

7 міфів про плівкових теплих підлогах

 

7 міфів про плівкових теплих підлогах

1. Довгий термін служби
При покупці плівкових підлог клієнт отримує гарантію 10 років, проте на складові частини конструкції гарантія дається всього на 1 рік. Таким чином, при порушенні ізоляції, поломці затиску або порушенні цілісності з'єднання єднувального дроту, які пробули в експлуатації більше року, клієнт повинен проводити ремонт самостійно, що часто неможливо або оплачувати всі роботи з реконструкції системи і купувати зламалися частини.

2. Простий монтаж
В ході установки необхідно перевіряти кожну смугу термоплівки, а не всю конструкцію, як у випадку з електричними підлогами. Перевіряється ізоляція по лінії відрізу, плівки необхідно з'єднання єднати, заземлити. Укладання проводитися на спеціальну захисну поліетиленову плівку. Ізолюються шві. Протягом всієї експлуатації плівкові підлоги потребують технічному обслуговуванні.

Thermo ― тепла підлога на століття

 

3. На плівковий підлогу можна укладати плитку
Плитку на плівковий підлогу укладати не можна. Технологія укладання плитки вимагає наявності отворів у поверхні теплої підлоги. Вони необхідні, щоб клей схопився з підставою підлоги, інакше плитка триматися не буде. Відчини в плівковій підлозі робити не можна, тому що це порушить цілісність електричної конструкції, підлогу вийде з ладу.

 

 

4. Високий рівень електричної безпеки
З'єднання єднання частин плівкової підлоги проводитися вручну звичайними скобами, вручну виробляється і ізоляція стиків, про повної герметичності поверхні в даному випадку не може бути й мови. Просочуванню вологи крізь покриття до нагрівальних елементів веде до появи напруги на поверхні підлоги, небезпечною може стати навіть вологе прибирання приміщення.

5. Низька ціна
На погонний метр плівкового теплої підлоги ціна фіксована. Не пропонуються готові рішення, як у випадку з електричними підлогами, асортимент продукції досить вузький. Щоб купити 10 погонних метрів плівкової підлоги, ціна одного метра просто множитися на 10. Ніяких знижок, гнучких умов для більш вигідної покупки не передбачено. Ціна не нижче, ніж при виборі електричної теплої підлоги на основі термокабеля.

6. Корисний для здоров'я людини
Інфрачервоне світло виробляє позитивний ефект на загальний стан здоров'я людини, однак він не проникає крізь непрозорі перешкоди. Тому дія інфрачервоного теплої підлоги не відрізняється від дії електричного. Джерело тепла просто нагріває лицьове статеве покриття. Тепло інфрачервоного статі надходить через перегородку у вигляді ламінату не відрізняється від тепла звичайної батареї.

7. Економія електрики
Плівковий підлогу потужністю до 1 кВт буде споживати 1 кВт, ніяк не менше. На ефективність роботи опалювальної системи впливають всі ті ж фактори: термоізоляція стін і стелі, утеплення вікон і дверей, теплопровідність лицьового підлогового покриття. І в електричних підлогах, і в плівкових обігрів здійснюється за допомогою електрики, його кількість для прогріву приміщення одній площі не зменшиться.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner