384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Тепла підлога Thermo піклується про ваше здоров'я: безпека і комфорт в експлуатації

Тепла підлога Thermo піклується про ваше здоров'я: безпека і комфорт в експлуатації

 

Тепла підлога Thermo піклується про ваше здоров'я: безпека і комфорт в експлуатації

 

Жити в будинку або квартирі, де тепла підлога не встановлений, де немає стабільного рівня температури, не тільки незручно, але й некорисне для здоров'я. Протяги, підвищена вологість, що сприяє появі цвілі ― все це не дуже сприятливі для гарного самопочуття фактори, особливо вони шкідливі дітям.

Вирішити зазначені проблеми допоможуть сучасні системи обігріву та створення оптимального рівня вологості у приміщенні. За своєю структурою тепла підлога ― це електричний кабель, який за певною схемою укладається під покриття. Допускається монтаж подібних систем під лінолеумом, ламінатом, кахельною плиткою і так далі.

 

 

Позбутися від протягів, конвекційних потоків, зберегти природну вологість повітря ― все це можливо з використанням технології Thermo. Сам кабель практично безпечний, тому що відповідає найвищим вимогам. Зокрема, він витримує високі температури, водонепроникний, стійкий до ультрафіолету, механічних пошкоджень, анресивних середовищ, електробезпечний, міцний на розрив і розтягнення.

Гріючий кабель в системах теплої підлоги служити роками і зовсім безпечний

Використовуючи кабельну систему, можна досягти оптимального температурного режиму в приміщенні. Система тепла підлога сприяє розподілу температур відповідно до особливостей сприйняття її людиною. Йдеться про рівневу диференціації температури повітря. Зокрема, приблизно на рівні голови дорослої людини буде +16 градусів, у районі тіла +20 градусів, поблизу підлоги ― +24 градуси.

 

З появою сучасних терморегуляторів стало можливим постійно підтримувати температуру в заданому режимі. Вони також здатні слідувати вашому способу життя. Наприклад, регулювати температуру до моменту приходу і відходу з будинку, і так далі. До того ж тепла підлога відкриває неймовірні можливості для створення певного режиму нагріву шкірного окремого приміщення. Тепло вашого вогнища у ваших руках.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner