384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Гріючий кабель в системах теплої підлоги служити роками і зовсім безпечний

Гріючий кабель в системах теплої підлоги служити роками і зовсім безпечний

 

Гріючий кабель (або інакше нагрівальний кабель) в системах теплої підлоги служити роками і зовсім безпечний

Компанія Thermo Industri AB пропонує Вам системи теплої підлоги, в основі яких лежить гріючий кабель Thermocable. Двожильний екранований нагрівальний кабель Thermocable був створений шведською компанією Thermo Industri AB. Сьогодні він відомий у всій Європі, як продукт виняткової якості, що виготовляється із застосуванням новітніх технологій. Слід зазначити, що компанія Thermo Industri AB пред'явлення являє високі вимоги до якості і рівню безпеки власної продукції.

 

 

Пропонований нами гріючий кабель Thermocable не боїться вологи і високих температур. Завдяки зовнішній оболонці, виконаної з ПВХ, продуктів Thermocable не страшні механічні пошкодження, вплив ультрафіолету і різні агресивні середовища.

Гріючий кабель в системах теплої підлоги служити роками і зовсім безпечний

Особливу двожильніпровідне будова пропонованого нами продукту забезпечує практично повну відсутність магнітних полів, про користь і шкоду яких особливо завзято на екранах сперечаються в останні роки. Ви можете бути впевнені з власної безпеки ― теплі підлоги Thermo не заподіють шкоди ні Вам, ні Вашим домашнім вихованцям.

Багато хто побоюється встановлювати теплі підлоги, а, отже, виконувати монтаж кабелю, що гріє у ванних кімнатах всі з тих же міркувань безпеки. Сміємо Вас запевнити, всі Ваші побоювання марні. Навіть тривалий контакт нагріваючої системи з вологою не приве до поломки або збою. Наш гріючий кабель має декілька оболонок, виконаних зі стійких до вологи матеріалів. Використовувати нагрівальний кабель і системи теплої підлоги Thermo можна в будь-яких приміщеннях без обмежень.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner