384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Тепла підлога під ламінат або якісний тепла підлога під плитку - це просто, доступно і абсолютно безпечно

Тепла підлога під ламінат або якісний тепла підлога під плитку - це просто, доступно і абсолютно безпечно

 

Тепла підлога під ламінат або якісний тепла підлога під плитку ― це просто, доступно і абсолютно безпечно

 

Отже, Ви вирішили придбати систему Thermo для обігріву свого будинку або звичайної міської квартири. Поспішаємо повідомити, що Ви можете встановити теплу підлогу під плитку з кахлю або кераміки або під інше покриття. Встановити тепла підлога під ламінат також цілком можливо. Можливість встановлення систем обігріву Thermo під будь-яке підлогове покриття ― одна з головних переваг цього продукту, сучасної електричної кабельної системи.

 

 

Не варто думати, що пропоновані нами системи доречні тільки у великих заміських будинках. Встановити систему обігріву Thermo можна і в звичайній міській квартирі. Ви запитаєте: «Як?». Відповідь проста. Спеціально для міських умов компанією Thermo Industri AB була створена система Thermomat, яка представляє собою тонкий нагрівальний кабель. Цей варіант ідеально підходить для квартири. Товщина шару складає всього 2,8 мм. Встановити систему можна прямо в шар плиткового клею, не використовуючи стяжку.

Підбір теплої підлоги слід робити у фахівця

Системи Thermomat також можна укладати практично під будь-яке підлогове покриття. Термін служби наших систем досягає декількох десятиліть, а тому Ви можете не переживати за підлогові покриття у Вашому домі.

 

Навіть у разі виникнення неполадок в обігрівальної системи, що майже виключено, демонтаж підлогового покриття не буде потрібно. Будь-який ремонт виконується за допомогою високочутливої техніки, яка точно вказує місце неполадки. Саме тому Ви можете без сумнівів встановлювати теплу підлогу під пліткуручной роботи. Укладати тепла підлога під ламінат або лінолеум також цілком допустимо.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner