384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Стяжка для системи теплих підлог

Стяжка для системи теплих підлог

 

Стяжка для системи теплих підлог

 

При монтажі нагрівальної системи і укладанні стяжки виконується вирівнювання підлогової поверхні. Шар бетону, що покриває кабель проникає і заповнює порожнечі між витками. Завдяки цьому нагрівальні елементи опиняються в бетонній плиті, яка надійно ізолює їх і захищає. Спеціальний пластифікатор забезпечує хороші теплоізоляційні властивості стяжки за рахунок збільшення щільності бетону і видалення з нього бульбашок повітря.

Відіа і застосування теплих підлог

 
При монтажі теплої підлоги важливим моментом є вірний розрахунок робочих параметрів нагрівається панелі. Основний критерій ― рівномірний розподіл тепла по всій опалювальної поверхні підлоги. Розрахунки виконуються для кожного приміщення окремо. При цьому враховується вид системи опалення, площа обігріву, а також рівень теплоізоляції. Мінімальні вимоги: використання бетону М-300 і 30 мм товщина стяжки. Щоб домогтися зупинки розтріскування бетонної стяжки, у ній при нагріванні проводяться деформаційні шви, крок яких становить максимум 15 метрів.

 


 
Рекомендації для виробництва стяжки для системи теплих підлог:
Перш ніж залити стяжку необхідно виконати наскрізні відчини в ізоляторі і фользі. Ширина отворів повинна становити 40-50 мм. Таким чином забезпечується краще з'єднання єднання різних шарів бетону і прискорюється процес висихання бетонної стяжки.
Укладання починається від далеких стін, у напрямку до входу.
Оптимальна товщина стяжки ― 3-5 див. Дана товщина дозволяє швидко прогріти стяжку при першому ж підключенні системи.


При необхідності виконання тонкої стяжки (менше 3 см завтовшки) можна використовувати спеціальну суміш, що самовирівнюється. Для спрощення процесу можна зробити рівень підлоги вище на товщину плитки з клеєм і призвести штроблення порожнини під електричний кабель в бетонній підставі.
Для укладання паркету слід дочекатися повного висихання бетонної стяжки. В іншому випадку дерево найвірогідніше відволожиться.


У процесі укладання плитки на систему обігріву підлоги необхідно передбачати відстань (мінімум 1 мм) для міжплиточних швів. Відсутність такого шва загрожує розтріскування плитки від вологості або перепаду температур.
 

При укладанні теплої підлоги під бетонну стяжку потрібно пам " ятати, що усунення будь-якої помилки або несправності системи обігріву потребують повного демонтажу зовнішнього покриття. Руйнування верхньої стяжки, усунення несправностей і вирівнювання поверхні заново веде до додаткових (і не малим!) Витратам. Тому перед укладанням постарайтеся передбачити найдрібніші нюанси майбутньої роботи.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner