384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Монтаж теплої підлоги на балконі

Монтаж теплої підлоги на балконі

 

Тепла підлога на балконі може бути тільки електричним: кабельні системи обігріву HeatUp (одножильні і двожильні), нагрівальні мати HeatUp та інфрачервоні монтаж теплої підлоги на балконепленочние теплі підлоги HeatUp або Q-Term потужністю не менше 220 Вт / кв. м. в слідстві збільшених тепловтрат. Вибір здійснюється виходячи з особливостей приміщення, особистих побажань і типом підлогового покриття. Наприклад, нагрівальні мати HeatUp і кабельні системи HeatUp підходять для монтажу під плитку, а інфрачервоні плівкові підлоги Q-Term універсальні і рекомендуються при монтажі теплої підлоги під лінолеум, паркет або ламінат.

Як підключити нагрівальний (гріючий) кабель? Чи можливо провести укладання теплої підлоги самостійно.
 
Монтаж теплої підлоги на балконі

 
 
Спосібі установки різняться в залежності від типу теплої підлоги. Нагрівальні кабельні системи HeatUp вимагають наявності цементно-бетонної стяжки, а також шарів утеплювача та гідроізоляції. Інакше велика частина електроенергії буде йти не на опалення кімнати, а на нагрів стелі сусіда. Товщина стяжки повинна бути не менше 45 мм, а глибина залягання нагрівального кабелю ― не більше 30 мм від її верхнього рівня.

 

 


 
тепла підлога на балконі бувають випадки, коли вага стяжки товщиною 45 мм перевищує допустимі навантаження на плиту перекриття. Тоді замість кабельної системи використовують нагрівальні мати HeatUp та інфрачервоні плівкові підлоги HeatUp або Q-Term. У ролі підкладки для нагрівальних матів може виступати бетонну основу або вирівнюючий шар, а сам монтаж відбувається прямо в клейовий склад для кахельної плитки. Починати експлуатацію такої підлоги можна відразу після того, як клейовий склад застигне. Інфрачервона тепла підлога HeatUp монтується під лінолеум та інші види підлогових покриттів; його також можна використовувати безпосередньо після установки. У разі монтажу плівкового підлоги під лінолеум рекомендуємо захистити нагрівальну плівку HeatUp тонким шаром фанери, ДСП або ДВП.
 
До шкірного типу теплих підлог HeatUp додається детальна інструкція по монтажу. Виконати його можна і самостійно, але краще довірити цю роботу професіоналам. У нашій компанії ТОВ "Седос Груп" ви можете отримати консультації з вибору теплої підлоги і придбати бажаний варіант. Монтаж і підключення системи обігріву також здійснюють наші фахівці. Звертайтеся!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner