384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Тепла підлога під лінолеум

Тепла підлога під лінолеум

 

Тип підлогового покриття, площа приміщення і, звичайно ж, особисті побажання ― ось основні чинники, які диктують нам вибір тієї чи іншої моделі теплої підлоги. А установка теплої підлоги під лінолеум і його експлуатації вимагає особливих знань.

Основною умовою використання системи теплої підлоги під лінолеум в цьому випадку є дотримання температурного режиму. Лінолеум не рекомендується нагрівати вище 28 ºС, а сам нагрів повинен відбуватися рівномірно і плавно. У зв'язку з цим, Потужність системи обігріву повинна складати не більше 150 Вт / м2.

 


 
 
Інфрачервона тепла підлога під лінол повинні встановлювати фахівці. При установці теплої підлоги в Єкатеринбурзі ми рекомендуємо звернути в нашу компанію.

Інфрачервона тепла підлога ― теплі підлоги Caleo і Unimat!
 
Чим загрожує самостійна установка?

 
Інтенсивний нагрів негативно позначиться на зовнішньому вигляді і властивості лінолеуму. У місцях нагріву матеріал може змінити колір, відійти від основи, спучитися, розм'якшитися і при найменшому впливі порватися.
 
При сильному нагріванні матеріал виділяє велику кількість шкідливих речовин (фенолів), що автоматично виключає такої спосіб експлуатації в житлових приміщеннях. Максимальна енергоефективність теплої підлоги досягається саме при 28 ºС; при більш високих температурах вона незначна.
Щоб перевірити температуру теплої підлоги, встановленого під лінолеум, необов'язково використовувати термометр: досить доторкнутися до нього рукою. При температури 27-28 ºС відчувається нейтральне тепло, і це означає, що тепла підлога виконує свої функції (ГОСТ Р 50571.25-2001).

Перспективні технології на службі комфорту
 
При укладанні теплої підлоги під лінолеум кращим варіантом є інфрачервона тепла підлога Obogreff. Це карбонова плівка товщиною 0,3 мм, ефективна в експлуатації і легка в монтажі. Установка не вимагає проведення «мокрих» оздоблювальних робіт (заливання стяжки), тому починати користуватися ним можна відразу після монтажу. Єдина умова ― придатність марки лінолеуму до застосування з теплими підлогами (позначається спеціальною піктограмою на упаковці з матеріалом).

Для міської квартири або іншого добре опалювального приміщення підійде плівка потужністю 150 Вт / м2 з максимальним нагрівом 450 º с, для заміського будинку, балкона або лоджії ― потужність повинна бути 220 Вт / м2, а максимальна температура нагрівання не перевищувати 600 ºС.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner