384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Років 10-15 тому тепла підлога був екзотикою в українських будинках

Років 10-15 тому тепла підлога був екзотикою в українських будинках

 

Років 10-15 тому тепла підлога був екзотикою в українських будинках: через дорожнечу лише деякі могли дозволити собі його установку. Сьогодні він ставши одним з найпопулярніших та ефективних рішень для обігріву житла. Приміром, електричний тепла підлога під ламінат встановлюють як в заміських будинках, де немає можливості підключення до центрального опалення, так і в звичайних міських квартирах.

Тепла підлога підходить для приміщень всіх типів. Він може вікорістовуватіся в якості основної або додаткової системи опалення. На відміну від радіаторів така підлога не віднімає у приміщення вільного простору. Сухий тепла підлога надає прекрасну можливість ходити вдома босоніж, на ньому із задоволенням грають діти і відпочивають домашні вихованці. Його можна встановити самостійно, без витрат на залучення фахівців. Система опалення «тепла підлога» має високий ККД: вона практично повністю перетворює електричну енергію в тепло, до того ж виключно безпечна і довговічна. Ми рекомендуємо купити тепла підлога електричний всім, хто цінує комфорт.

Тепла підлога. Джерело комфорту

Конструкція будь-якого теплої підлоги складається з трьох базових частин: нагрівального кабелю датчика і терморегулятора. Кабель випускається у вигляді окремого елемента, що укладається під стяжку, а також у вигляді матів, в яких він покладений і укріплений на спеціальній основі, а нижня поверхня покрита клейким складом. Нагрівальні мати дуже зручні для самостійного монтажу, але не підходять для приміщень з нестандартним плануванням. Тепла підлога без стяжки може бути використаний для повторного монтажу в іншому приміщенні. Слід зазначити, що тепла підлога електро Москва можна використовувати з будь-яким підлоговим покриттям.

 

 

Нагрівальний кабель може бути резистивним і саморегульованим. Резистивний (одне - і двожильний) дуже демократичний за ціною, але через особливості конструкції витрачає багато зайвої електроенергії. Саморегулюючий кабель уникає даного недоліку і здатний підтримувати постійну температуру в приміщенні. У його конструкції відсутні датчики і терморегулятори. Він обходитися дорожче резистивного, але його ціна повністю виправдовує себе.

Окремо варто розповісти про інфрачервоний полі ― обігрівачі останнього покоління. У підлогах даного типу в якості теплового елемента використовується інфрачервона плівка, тому їх також називають плівковими. Цей тепла підлога, ціна на який дуже подобається нашим покупцям, безпечний, швидко нагрівається, має малу товщину, може бути демонтований і встановлений повторно. Він підходить для будь-якої поверхні і може використовуватися з усіма покриттями. Термін служби інфрачервоної підлоги ― більше 30 років. Наш магазин теплих підлог пропонує інфрачервона підлога RexVa, Calorique.

Електричний підлогу набагато покращить «погоду в домі». Навіть за наявності великої кількості потужних радіаторів ніг може бути незатишно через протяги, які неминуче виникають в будь-якому приміщенні. Тепла підлога електричний під плитку, ціни на який в нашій компанії доступні для всіх категорій населення, повністю усуває цю проблему. Встановіть у себе вдома електричні підлоги ― і ви отримаєте принципово нове представлення про комфорт. Якщо ви вирішили, що у вашому будинку обов'язково повинен бути тепла підлога, сайт HeatCab.ru допоможе визначитися з вибором.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner