384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Тепла підлога під плитку

Тепла підлога під плитку

 

Плитка ― красиве, довговічне, але холодне підлогове покриття. Щоб по ній було приємно ходити, проводитися монтаж системи тепла підлога під плитку.

Серед розмаїття видів електрокабелів і матів KIMA є матеріали для облаштування будь-якого типу електричних підлог, як на бетонній, так і дерев'яному підставі під будь-яке підлогове покриття.

 

Електрична тепла підлога під плитку

 

Електрична система обігріву підлоги має ряд властивостей:

більш простий в установці в порівнянні з водяним;
вимагає мінімального Стяжечні кулі;
завдяки можливості регулювати ступінь нагрівання дозволяє економити;
швидше нагріває підлогове покриття.
Укладання теплої підлоги під пліткуВ основу влаштування підлог KIMA входити підвищений захист і безпеку кабелів. Відповідно з сертифікатом вони виробляють виключно теплову енергію, зменшуючи електромагнітне випромінювання до найменших показників.

При розробці продукції за швейцарськими вимогам до якості, кабелі посилені сталевий опліткою. Вона знижує ризик пошкодження кабелю при транспортуванні, монтажі теплої підлоги під кулю плитки і перешкоджає його перегріву.

Пристрій теплої підлоги

Обираючи, який тепла підлога під плитку краще, слід виходити від певних критеріїв:

потрібен підігрів плитки до комфортних значень або додатковий обігрів ― приміщення;
наскільки допустимо підняти рівень підлоги;
Якщо потрібно тонкий тепла підлога, то можна зупинити вибір на кабелі щадного нагріву Lillemo (~ 10 вт / м, а також теплих матах. У подібних випадках стяжка не вкладатися або використовується з її невеликою товщиною. Також допустимо прокладати кабель не на всій площі приміщення, а тільки у вільному від меблів просторі. Подібний підхід дозволяє монтувати швидко нагріваються підлоги прямої дії, для яких не потрібно утеплювач. При цьому ціна на електричний підлогу знижується внаслідок відсутності стяжки і теплоізоляції.

 

 

 

Монтаж і укладання

 

Монтаж теплої підлоги під плитку є обігрівом прямої дії, шар бетону не перевищує 5 см або відсутній. Кераміка або скло служити гарним провідником тепла, тому вона легко прогрівається, проте також незабаром остигає.

У ряді випадків зверху електрокабелів настилається сталева сітка, щоб більш рівномірно розподілити тепло. Зробити монтаж теплої підлоги під плитку своїми руками не складно. А весь процес складається з декількох етапів:

підготовка підстави;
підготовка місця для установки термореле;
прокладка кабелю або нарізка матів;
укладання сітки і стяжки;
монтаж підлогового покриття.
Укладаючи нагрівальні мати під плитку своїми руками, варто звернути увагу, що не можна розташовувати кабелі на капронової сітці ближче, ніж за 6 см (у тому числі і на згинах), а нарізати бажано мати дуже акуратно, щоб не пошкодити кабель.

 

Якщо немає достатнього досвіду, то не слід самостійно робити монтаж теплої підлоги під плитку.

 

Для монтажу підходять 2 типу кабелів: KIMA Lillemo і KIMA Terion

Кабель kima-terionKIMA Terion ― Двухпроводніковий гріючий кабель («туркосами» ― значити бірюзовий по-шведськи)

Цей кабель з високо погонною потужністю, ~ 16 Вт / м. погонний. Його не рекомендується укладати відразу під плитку, так як він досить потужний і може зруйнувати плитковий клей Термоудар, його треба класти «під стяжку», товщиною від 3 до 7 див. Що забирає у висоти кімнати зайві 3-7 див. Гідність ― його менша довжина для створення однієї і тієї ж потужності, наприклад, кабель довжиною 6 м. матиме 96Вт (16х6), а коштувати не дорого, так як короткий.

 

Кабель kima-LillemoKIMA LILLEMO / KIMA GG10 ― Двупроводніковий кабель сверхщадящего обігріву («ліллемо» ― по-шведськи жовтий)

 

Він має потужність 10 вт / м. погонний, для формування потужності, скажімо 96Ватт, його потрібно взяти 9.6 м. Це дорожче приблизно на 50% ніж KIMA Terion, якщо ми прагнемо сформувати на підлозі таку ж потужність. Ще один його недолік ― велика трудомісткість укладання, тому це треба робити з зменшеним кроком, якщо хочемо помістити одну і ту ж потужність на цю ж площу. А головне достоїнство ― кабель не вімагає зменшення висоти кімнати за рахунок заливки над ним Стяжечні суміші.

Таким чином, при укладанні завжди доводитися йти на компроміс ― або стяжка, яка підніме висоту підлоги на зайві сантиметри, або більш висока ціна за сверхщадящій кабель.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner