384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Скільки коштує тепла підлога?

Скільки коштує тепла підлога?

 

Скільки коштує тепла підлога?

 

Причин для підігріву підлоги може бути безліч. Наприклад, система центрального опалювання не нагріває квартиру до комфортної температури. У складських приміщеннях не передбачено центральне опалення взагалі, і покласти тепла підлога ― це єдина можливість зігріти їх. У сім'ї з'єднання явилися діти, а значить, необхідно створити для них комфортні умови. Питання про те, скільки коштує тепла підлога, з'єднання являється відразу ж після усвідомлення факту його необхідності. Не менш важливими є питання про ціну монтажу, технічного обслуговування і витрат на електрику. Пропонуємо підійти до справи послідовно і для початку з'єднання з'ясувати, які чинники впливають на ціну теплового обладнання.

 

 

Розрахунок вартості теплої підлоги


Точна вартість нагрівального обладнання залежить від безлічі факторів, тому більш-менш остаточну цифру вам підрахують менеджери нашої компанії, грунтуючись на Ваших відповідях на запитання. Щоб ви не ламали голову під час розмови, нижче ми уточнимо, що Вам потрібно знаті.

Монтаж теплої підлоги під ламінат

По-перше, будьте готові назвати загальну площу шкірного приміщення, де будуть монтуватися теплі підлоги і площа, яку безпосередньо плануєте підігрівати. Пам " ятайте, що нагрівальна система не вкладається під меблі та сантехнічне обладнання.

 

По-друге, потрібно визначитися з методом укладання. Теплі підлоги можуть монтуватися в підлогу, безпосередньо під фінішне покриття (ламінат, лінолеум, паркет) і на стяжку під плитковий клей.

 

По-третє, на вибір обладнання, а отже, його вартість, впливає тип обігріву приміщення: основний або комфортний. Основний тип означає, що укладання теплих підлог буде проведена в приміщеннях без центрального опалення. Комфортний тип передбачає, що в приміщенні є центральне опалення, а укладання нагрівального обладнання робиться для підвищення рівня комфортності в приміщеннях.
Для розрахунків також важливо:
― Призначення приміщення: кухня, туалет, кімната, магазин, офіс, склад і так далі;
― Що знаходиться під обігрівається приміщенням: інша квартира, фундамент або підвал, земля;
― Незайвим буде знаті рівень вологості в приміщенні (не обов'язково мати точні цифри, буде досить простих показників: жінці або вологе).
Ще одним моментом, що впливає на ціну, є тип кабелю і його марка. Двожильні кабелі трохи дорожче одножильних. При цьому смороду простіше монтуються і ідеальні для приміщень зі складною геометрією. Для житлових приміщень перевагу варто віддавати двожильним екраніруемого кабелях, а для складів і інших нежитлових будов ― одножильним.

Не слід також забувати, що в підсумкову вартість теплої підлоги, крім обладнання, повинні входити витрати на монтажні роботи, за винятком випадку, коли ви збираєтеся виконувати їх самостійно. Але й при такому варіанті обов'язково будуть додаткові витрати на обладнання та допоміжні матеріали (клей і т. п.). Не забудьте вписати їх у калькуляцію.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner