384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Монтаж теплої підлоги під ламінат

Монтаж теплої підлоги під ламінат

 

Монтаж теплої підлоги під ламінат

 

Вам набридло вставати з ліжка на холодний ранковий підлогу? У вас народилася дитина, і ви не хочете утеплювати дитячу кімнату класичними пилозбірниками ― підлоговими килимами? А може, у вас з'єднання явилися вільні кошти, яких не було під час основного ремонту, і тепер ви готові здійснити мрію вашої дружини ― влаштувати підлога з підігрівом в передпокої? Відмінно! Однак у всіх цих випадках вам належить вибрати вид теплового обладнання, а також мати хоча б загальне уявлення про те, як проходити його монтаж. Сподіваємося, що наша стаття допоможе вам у цьому.

 

Вибір теплої підлоги для монтажу під ламінат


Існує три види підлогових нагрівальних систем:
1.Водяна система. Плюсом водяного обладнання є його здатність рівномірно нагрівати всю поверхню, що дозволить продовжити життя ламінату, оскільки перепад температур не йде йому на користь. Однак монтаж металопластикової труби вимагає додаткових серйозних будівельних робіт, підйому висоти підлоги на 7-10см. Даний вид теплої підлоги популярний в заміському будівництві при наявності магістрального газу. Використовується такий тепла підлога в якості основної системи опалення. У міській квартирі створення водяних теплих підлог має ряд обмежень.

Монтаж плівкового теплої підлоги

2.Електріческая система ― кабельний теплий пів. Це обладнання швидко і просто монтується, може вікорістовуватіся як додаткове джерело опалення, так і в якості основного. Застосування такого теплої підлоги під ламінат має один мінус: так як ламінат укладається на підкладку, а підкладка є теплоізолятором, то виходить, що нагрівальний кабель знаходиться в бетонній стяжці, знизу і зверху якої знаходиться утеплювач. Ламінат у підсумку прогріється, але ефективність такої системи обігріву залишає бажати кращого. Плюс підвищується витрата електроенергії.

 

 

3.Плівкова інфрачервона система ― на основі тонкої гріючої плівки. Цей тип обладнання вважається найбільш підходящим для укладання під ламінат, оскільки дає рівномірне тепло, яке не здатне нашкодити підлогового покриття. Нагрівальна плівка була створена спеціально для укладання під плаваючі підлоги, для монтажу під дерев'яна яні підлоги, закладення в стіни і стелі мансардні поверхів. У народі ця плівка отримала назву інфрачервоної, під такою назвою вона рекламувалася деякими виробниками. Насправді при використанні нагрівальної плівки йдеться про пряме електричному нагріванні будь-якої поверхні, яку після нагрівання в деякій мірі стає інфрачервоним обігрівачем. Нагрівальна плівка також володіє цілим рядом інших переваг, основними з яких є простота і швидкість монтажу, відсутність мокрих будівельних робіт. Плівка довговічна, монтується протягом парі годин без додаткового обладнання та готова до використання відразу ж після укладання. При цьому вона абсолютно нешкідлива. А якщо система опалення у вашому будинку дає можливість регулювати рівень нагріву приміщень, то установка плівковою системи до того ж дозволить знизити витрати на основне опалення приміщень. Для управління теплою підлогою під ламінат використовується терморегулятор з функцією підтримки певної температури повітря і обмеженням температури підлоги. Ламінат можна перегрівати, багато виробників обмежують температуру його нагрівання 28о С.

Етапи укладання теплої підлоги під ламінат


Оскільки основним варіантом нагрівального обладнання для цього виду підлог є нагрівальна інфрачервона плівка, то ми розглянємо процес її встановлення. Роботи починаються з підготовки основи: знімається старе покриття, після чого, якщо необхідно, вирівнюється основа. Укладання теплої підлоги під ламінат обов'язково включає установку теплоізоляції, яка не дає обладнанню нагрівати знаходиться під ним бетонну стяжку або інша підстава.

Далі йде основний етап ― укладання плівки. Вона може не покривати всій поверхні приміщення, альо головне правило ― не можна класти шарі плівки один на одного, тільки встик. Також не розміщують нагрівальну плівку під стаціонарно меблі, що стояти. Потім визначається, де буде розташовуватися терморегулятор. Його можна вбудувати в стіну або ж розмістити зовні стіни в спеціальному коробі. Під терморегулятор підводиться окрема лінія живлення, або харчування береться від найближчої розетки, якщо дозволяє проводка. Від терморегулятора до нагрівальної плівці прокладаються дроти живлення та провід датчика температури підлоги. На підлозі дроти утапліваются прорізану підкладку для ламінату, або в попередньо пропиляні кнавкі на підлозі.

Заключним етапом є перевірка роботи системи. Увімкніть обладнання, зачекайте кілька хвилин і перевірте, чи всі секції нагрілися. Якщо якісь залишилися холодними, перевірте з'єднання єднання і повторіть процес тестування. Коли вся підлога буде прогріватися рівномірно, можна приступити до фінального монтажу. Не забудьте накрити обладнання захисним шаром, наприклад, поліетиленовою плівкою товщиною 100мк з перехлестом 20см.

Незважаючи на простоту робіт, монтаж теплої підлоги під ламінат краще довірити фахівцям з досвідом роботи.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner