384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Нагрівальний мат для теплої підлоги - віді.

Нагрівальний мат для теплої підлоги - віді.

 

Теплі підлоги встановлюються під основне покриття підлоги. Їх розміщують між кулями бетону, або заливають самовирівнюється бетоном, або як електричні теплі підлоги під плитку. Для обігріву підлоги в певних місцях таких як, кухня, ванна встановити теплу підлогу під плитку стане відмінним рішенням. Електричні теплі підлоги під плитку дозволять створити комфортну атмосферу. Тепла підлога можна стелити і під ламінат, і під каврлін, і навіть лінолеум.

Особливості монтажу теплої підлоги під плитку

 

При виборі теплих підлог величезну роль грає область його застосування. Залежно від характеру приміщення, може можуть застосовуватися тип теплої підлоги. Особливу увагу необхідно приділити потужності і виду нагрівальних матів. Вибрати й купити теплу підлогу в москві можна у нас.

 

 

Гріє мат для теплої підлоги ― віді.

 

Гріють мати SHTEIN ― виконані у вигляді матів певної товщини. Струмовідні жили мають подвійну ізоляцію, тому мати можуть встановлюватися у вологих приміщеннях, наприклад, як тепла підлога електричний під плитку у ванній. Наявність клейового шару на армуючої сітки під кабель дозволяє укладати тепла підлога без додаткового зміцнення.

 

Тепла підлога DEVI ― нагрівальні мати, що розрізняються кількістю струмоведучих жил. Залежно від умов розміщення та необхідної потужності прогріву використовують разножільний тепла підлога. Купити тепла підлога DEVI можна у нас в наступних видах:

- DEVImat DSVF-150 одножильний;
― DEVImat DTIF-150 ― двожильний;
― DEVImat DTIR-150 ― двожильний.


Тепла підлога WARMSTAD ― двожильний нагрівальний мат. Може можуть застосовуватися як реконструирующий матеріал для підлоги, де необхідно не перевищувати товщину підлоги.

 

Тепла підлога ТЕПЛОЛЮКС ― може вікорістовуватіся як в загальних приміщеннях, так і в приміщеннях підвищеної вологості. MINI MAT (одножильний) і TROPIX MAT двожильний ― основні види електричних теплих підлог Теплолюкс.


Терморегулятори для теплої підлоги ― датчики, що дозволяють контролювати і підтримувати тепла підлога під певною температурою. Ціна на них варіюється в залежності від виду: від Сампо простих, до програмованих регуляторів, з функцією запомнінанія температури і часу підігріву.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner