384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Особливості монтажу теплої підлоги під плитку

Особливості монтажу теплої підлоги під плитку

 

 

Тепла плитка у ванній і на кухні ― це завжди актуально тому, що кожен прагне зробити свій будинок більш комфортним і затишне.

тепла підлога під пліткуЧаще всього тепла підлога під плитку облаштовують за допомогою тонких нагрівальних матів, що випускаються у вигляді спеціальних армованих скловолоконних сіток із закріпленим на них тонким нагрівальним кабелем.

Як зверни теплу підлогу

 
Товщина матів зазвичай не перевищує 3 мм. Сучасна технологія з'єднання єднання гарячих і холодних частин забезпечує надійність роботи нагрівальної системи.
 

Найчастіше мати на сітці заливаються шаром плиткового клею, завдяки чому відбувається мінімальне підняття рівня підлоги.

 


 
Ціна теплої підлоги завжди залежить від його потужності і площі обігріву.
 
Також, під плитку можна використовувати нагрівальний кабель, але в такому випадку буде потрібно заливка стяжки, що збільшить витрати за годиною і силу. Інфрачервона тепла підлога під плитку практично не використовується, оскільки здебільшого випускається на плівці.
 
Особливості монтажу теплої підлоги під плитку
Попередньо необхідно намалювати схему установки нагрівальних матів з урахуванням розташування меблів та інших предметів.

 
Для установки терморегулятора потрібно встановити монтажну коробку, потім, для підключення датчика температури і сполучних проводів, необхідно організувати спеціальні канавки в стіні і в підставі підлоги.
 
Після укладання нагрівального мату з дотриманням всіх правил, його покривають шаром плиткового клею і приступають до укладання кахельної плитки.
 
Важлива особливість ― теплими підлогами під плитку не можна користуватися відразу після монтажу. Необхідно почекати кілька днів, щоб закінчилися всі хімічні процеси в плитковому клеї.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner