384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Тепла підлога під ламінат

Тепла підлога під ламінат

 

Якщо ви хочете встановити теплу підлогу під ламінат, лінолеум, паркет або ковролін, найкращим вибором буде плівковий варіант обігрівальної системи.

Інфрачервона тепла підлога являє собою новітню високотехнологічну систему

 
тепла підлога під ламінатПленочний тепла підлога ― новітня система на основі міцної, вогнеупорності й вологонепроникною нагрівальної інфрачервоної плівки, яка в даний час широко використовують для обігріву житлових приміщень.
 
У нашому каталозі представлені плівкові теплі підлоги під ламінат різних виробників ― Caleo (Корея), HEAT PLUS (Корея), REXVA (Корея), OKONDOL (Корея).
 

Вартість теплих підлог розраховується залежно від площі, що обігрівається. Ми надамо всю необхідну інформацію та рекомендації з облаштування теплих підлог і при необхідності здійснимо їх монтаж.

 


 
Монтаж теплої підлоги під ламінат
Монтаж плівкової підлоги починається з укладання тепловідбивного матеріалу ― листи укладаються на рівну поверхню підлоги і закріплюються з використанням скотча. Полотна інфрачервоного теплої підлоги укладаються впритул, щоб забезпечити рівномірність прогріву ламінату. Далі смуги термоплівки кріпляться до тепловідбивним листами тім же скотчем ― щоб вся система була надійно зафіксована.
 
монтаж плівки під ламінатТерморегулятор монтується на стіні, в найбільш зручному місці. Датчик температури встановлюється в зоні з мінімальним навантаженням на поверхню ламінату (ковроліну, лінолеуму), щоб виключити його пошкодження. Тепла підлога під ламінат потужністю більше 2 КВт необхідно підключати до окремого автомату.
 
Перед укладанням ламінату необхідно включити і перевірити правильність роботи теплої підлоги. Перевіряється нагрів термоплівки і відсутність іскріння в місцях її з'єднання єднання з проводами.
 

Монтаж ламінату необхідно здійснювати максимально акуратно, щоб не пошкодити нагрівальну плівку. В якості додаткового захисту термоплівки від пошкоджень можна укладати всілякі захисні матеріали: фанера, ДВП, пластик.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner