384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Інфрачервона тепла підлога являє собою новітню високотехнологічну систему

Інфрачервона тепла підлога являє собою новітню високотехнологічну систему

 

Інфрачервона тепла підлога являє собою новітню високотехнологічну систему, яка випускається у вигляді плівки з вбудованими іч-нагрівальними елементами всередині, або у вигляді карбонових стрижнів.

Це одне з найбільш екологічних і економічних рішень для обігріву підлоги. Інфрачервоне випромінювання повністю безпечно для організму, тому системи даного типу з успіхом застосовуються в робочих і житлових приміщеннях.

Теплі підлоги під ламінат і паркет. Порівняння.

 
основні переваги
Плівкові інфрачервоні підлоги обходяться майже завжди дешевше кабельних обігрівальних систем. Наповнюють приміщення м'ясного яким променистим теплом. Високий ККД інфрачервоного випромінювання дозволяє здійснювати обігрів приміщень великої площі, забезпечуючи низьке електроспоживання.
 
У багатьох випадках установка сучасного високотехнологічного інфрачервоного теплої підлоги дозволяє повністю відмовитися від традиційного опалення.

 


 
Іч-плівка підходить практично під будь-який тип фінішного покриття. Лише у випадку з плиткою використовується стрижневий інфрачервона тепла підлога, оскільки плівка є не досить міцною основою для укладання плитки.
 
Для монтажу інфрачервоної плівки не буде потрібно заливка бетонної стяжки. Плівка укладається на ізоляційний шар, що відображає теплові промені в приміщення. Зверху на плівку укладається підлогове покриття ― природний камінь, паркетна дошка, ковролін, лінолеум і т. д. Система управляється за допомогою набору автоматики. Монтаж теплої підлоги такого типу дуже простий і займає мало часу.
 
Що вибрати
Наш магазин реалізує інфрачервона тепла підлога в Санкт-Петербурзі за доступними цінами оптом і в роздріб. Наші фахівці зроблять розрахунок теплої підлоги ― визначать необхідну потужність системи з урахуванням показників загальної тепловтрати приміщення.
 
У каталозі для Вас представлена продукція провідних виробників ― Caleo (Корея), HEAT PLUS (Корея), REXVA (Корея). Вартість теплих підлог залежить від площі приміщення, що обігрівається. Ми надамо всю необхідну інформацію та рекомендації з облаштування теплих підлог.
 
Теплі підлоги Caleo з'єднання явилися одними з перших на ринку інфрачервоних теплих підлог Росії. Досить швидко отримали позитивну оцінку споживачів і підтвердили свою високу надійність, економічність і простоту укладання. Наша компанія пропонує купити теплу підлогу Сaleo за вигідною вартості і замовити його монтаж.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner