384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Як зверни терморегулятор для теплої підлоги

Як зверни терморегулятор для теплої підлоги

 

Отже, ви визначилися з тим, якого типу, довжини і потужності гріючий кабель або електричний мат ви хочете купити.


Залишилося тільки вибрати відповідний по функціоналу і ціною терморегулятор (термостат).
Наш невеликий огляд терморегуляторів допоможе вам краще орієнтуватися в типах і моделях терморегуляторів, в їх плюси і мінуси.


Широкий асортимент нашого магазину дозволяє купити терморегулятори для різних потреб і смаків.
Основним виробником терморегуляторів, найбільш часто зустрічається на російському ринку, є компанія OJ Electronics, Данія. Багато інших виробники використовують її широко відомі моделі, такі як OCC2 і OTN для того, щоб комплектувати ними свої системи теплих підлог. Вироби OJ Electronics завжди відрізняла висока надійність, зручність і елегантний зовнішній вигляд.

Що обрати: електричні чи водяні теплі підлоги?!


Ми встановлюємо терморегулятори OJ Electronics протягом вже багатьох років.
Отже, чому ж у будь-якій системі теплої підлоги не обійтися без терморегулятора?
Всі терморегулятори відповідають за включення і виключення нагріву підлоги і підтримання встановленої температури, включаючи гріючий кабель і вимикаючи його при досягненні цієї температури. Підігрів знову включитися, якщо температура впаде приблизно на півградуса.


програмований і простий терморегулятор
програмований і простий терморегулятори

 

 


Який терморегулятор вибрати? Існує два основних типи терморегуляторів: програмовані і прості (без можливості програмування). Таким чином, насамперед необхідно вирішити, чи потрібно вам, щоб тепла підлога вмикається і вимикається самостійно в залежності від часу доби і днів тижня. Розклад на вихідних може відрізнятися від розкладу в робочі дні тижня. Такі терморегулятори (наприклад терморегулятор ОСС2 і терморегулятор OCD4) і виглядають більш привабливо завдяки РК-дисплеїв і коштують трохи дорожче. Хоча, при застосуванні програмованих терморегуляторів цілком може бути, що їх вартість окупитися завдяки додатковій економії електроенергії, яку вони забезпечують, включаючи тепла підлога тільки тоді, коли він вам потрібен.


Термостати без можливості програмування, наприклад моделі OTN і OTN2, дозволяють тільки включати і вимикати підігрів і підтримувати задану температуру підлоги. Часто цього може бути для вас цілком достатня, особливо якщо ваше життя не підпорядкована ніякому графіком. У цьому випадку ви включаєте тепла підлога тоді, коли ви повернулися додому або прокинулися. Тоді основним недоліком для вас стані ті, що нагрів підлоги займає деякий час. Залежно від того, який кабель укладення (в стяжку або в клей і яка настановна потужність) і температури підлоги, на ті, щоб підлога переставши бути холодним і по ньому можна було комфортно ходити босоніж, піде не менше 15-20 хвилин. Щоб підлога не остигав, можна залишати його включеним, знизивши температуру в нічний час або коли вас немає вдома.


Програмовані термостати дозволять вам уникнути подібних незручностей і зменшити витрати на електроенергію. Якщо тепла підлога використовується для опалення приміщень, то в будинках з нічним і денним тарифом, його можна включати вночі для акумуляції тепла, яке він буде віддавати повітрю днем.
У більшості ж випадків приміщення має крім теплої підлоги ще й основне джерело тепла, найчастіше це батареї центрального опалення. Таким чином, основна функція електричного теплого статі ― це створення комфортної температури підлоги (комфортний обігрів). У тієї ж годину тепла підлога допоможе і обігріти ваше приміщення в холодну пору року.


Якщо тепла підлога спочатку планується для підтримки в приміщенні встановленої температури і використання в якості основного джерела опалення, рекомендується застосовувати терморегулятори з вбудованими датчиками температури (такі як модель OCD4).


Наприклад, ви хочете, щоб кімнати вашого заміського будинку прогрівалися до вашого приїзду у вихідні до певної температури, або обігріти лоджію і балкон, для занять спортом або для теплолюбних рослин. До слова, при застосуванні теплих підлог на балконах серйозно економиться цінне простір, тому відпаде необхідність в установці інших джерел обігріву, таких як конвектори.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner