384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Монтаж нагрівального мата теплої підлоги

Монтаж нагрівального мата теплої підлоги

 

Для того, щоб змонтувати гріючий мат самостійно, насамперед слід обов'язково уважно прочитати прикладену до теплого підлозі інструкцію. Також рекомендуємо ознайомитися з помилками при монтажі теплої підлоги, щоб їх успішно уникнути. У цій замітці ми розповімо про основні моменти, пов'язаних з монтажем нагрівальних матів з деякими ілюстраціями.


Отже, ви придбали теплий мат під плитку, який являє собою кабель, розташований на сітці витками.
Мат укладається безпосередньо на поверхню підлоги (стягування), без застосування будь-якої додаткової теплоізоляції, враховуючи ті, що мат, як правило, укладається в тонкий шар суміші або клею. При цьому використання теплоізоляції може зробити покриття більш схильним до розтріскування.
Рекомендуємо ретельно підготувати поверхню підлоги ― пропилососити і проґрунтувати її ґрунтовкою для підлоги.

Отже, ви вирішили купити і встановити теплу підлогу.


Постарайтеся визначитися з тим, як буде укладатися підлогу, попередньо можна накидати схему укладання. Відзначимо, що, наприклад, мат в 3 кв. м розмістити у ванній кімнаті де стояти напівкругла ванна, унітаз, меблі, а обігрівається площа теж 3 кв метра ― є, іноді вельми непростим завданням.
як розплести мат Якщо, наприклад, необхідно укласти мат розмір 2 м х 1 м то ви просто вибираєте мат довжиною 4м і розрізаєте його (сітку) просто навпіл і укладаєте два полотна поруч.
Не факт, до речі, що у вас в підсумку вийде прямокутник ― у різних фірм різний крок між витками кабелю, а сітку мату можна розрізати не скрізь.

 

 


Мат може укладатися не тільки поруч лежачими смугами, але і з поворотом напрямки ― див. Картинку вище. При підготовленій поверхні, мат можна просто кріпити скотчем. При його заливці ровнітель, як роблять багато майстра для зручності та безпеки кабелю, може знадобитися кріплення мату дюбелями і саморізами через шайби ― щоб мат не "сплив».

Іноді виникає необхідність «розплести» мат, наприклад, щоб прогріти важливу частину площі, куди мат по ширині не поміщається ― див. Фото. При цьому, відокремлювати кабель від сітки, надрізу кріпильний скотч, слід з обережністю, щоб не пошкодити його. При необхідності, можна змінити розташування петлі мату, в певних межах, керуючись інструкцією, де вказаний мінімальний радіус вигину і мінімальна відстань, змінити крок цих петель.
розташування трубки для датчика


Гофрована трубка повинна розташовуватися між петлями гріє кабелю. Якщо крім перегину трубки між стіною і підлогою, який повинен бути плавним, доводитися робити додатковий вигин ― він повинен бути дуже плавним для можливості заміни датчика. Ми рекомендуємо вставляти датчик після укладання трубки для перевірки його проходження.

 


Кут перегину гофрованої трубки Після укладання мату, а також після укладання плитки настійно рекомендуємо перевірити його опір і опір ізоляції за допомогою приладів і занести їх в супровідні документи. Необхідно якомога точніше намалювати схему укладання. Рекомендуємо також сфотографувати тепла підлога, якщо вам не шкода плівки;)

 


Правильно змонтований гріючий мат довгі роки буде приносити вам і вашим близьким задоволення, а деяким ― навіть блаженство.
кіт на теплій підлозі

 


Наостанок пропонуємо вам подивитися десятихвилинне відео, яке описує монтаж теплої підлоги на основі нагрівальних матів Electrolux.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner