384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Для чого потрібні теплі підлоги?!

Для чого потрібні теплі підлоги?!

 

У сучасних будинках як підлогових покриттів широко застосовуються кахельна плитка, камінь, керамограніт. Ці матеріали зручно мити, вони довговічні і відмінно виглядають. У тієї ж годину овні холодні, що звичайно відчувається в нашому суворому кліматі, з них не комфортно ходити босоніж, та й небезпечно, коли на подібному холодній підлозі грають діти.


Тепла підлога потрібен не тільки для комфортного підігріву холодних від природи підлогових покриттів ― в деяких випадках він використовується і для опалення приміщення. Більш того, застосування електричних гріючих кабелів є ще безліч переваг.


Адже тепла підлога:


створює рівне і м'яке тепло в приміщенні
чи не порушує природну вологість і не сушити повітря
не займає місця, тому вписується в будь-який інтер'єр і дозволяє позбутися зайвих радіаторів і батарей
економічніше і комфортніше конвективних радіаторних систем опалення
Щодо водяних систем підігріву підлоги електричні теплі підлоги мають наступні переваги:
кабелі можна встановлювати прямо під плитку, тобто безпосередньо в плитковий клей, практично не піднімаючи підлогу, тому якщо ви шукаєте тонкий тепла підлога під плитку, це рішення вам відмінно підійде
більш швидкий, легкий і недорогий монтаж
кабелі не протікають і не засмічуються
не потрібна установка додаткових насосів і фільтрів
немає залежності від наявності гарячої води, її температури, тиску; надійний термостат автоматично підтримує виставлену температуру
не потребує обслуговування, термін служби десятки років
Як влаштований тепла підлога
floor-kitchen
гріючий кабель і терморегулятор

 

 


В основі роботи електричного теплого статі ― використанні принципів виділення тепла провідником струму (нагрівального кабелю) і випромінювання тепла нагрітої поверхнею підлогі.
У конструкцію підлоги монтується спеціальний двожильний нагрівальний кабель (наприклад Easy Cable, роботою якого управляє терморегулятор. У результаті підлога перетворюється в теплу поверхню, по якій можна не тільки із задоволенням ходити босоніж, але і повністю опалювати з її допомогою все приміщення.
На бетонні плити підлоги (або старе покриття) при необхідності укладається теплоізоляція. Зверху на кріпильну сітку або за допомогою спеціальної монтажної стрічки встановлюється нагрівальний кабель і, як правило, датчик температури підлоги (якщо не використовується терморегулятор з вбудованим датчиком температури). Термостат з датчиком температури повітря рекомендується ставити у випадках, коли тепла підлога робиться більше для опалення приміщення, ніж просто для підтримки комфортної температури підлоги.

Теплі підлоги будь-якого виду мають масу переваг.


Далі гріючий кабель заливається бетоном (стяжка товщиною 2 ― 8 див.), На який потім можна укладати різні підлогові покриття. Чим більше стяжка, тім вище інертність системи, вона довше нагрівається й довше остигає, що можна використовувати якщо є економічний нічний тариф за електроенергію.


Потужність, що закладається для підігріву підлоги, залежить від багатьох параметрів: від типу приміщення, тепловтрат. Як правило, вона знаходиться в діапазоні від 80 до 150 Вт / м. кв.
Якщо немає можливості скільки-небудь значно підняти підлогу, то існує спеціальний малопотужний тонкий двожильний кабель Warm Tiles, який можна монтувати безпосередньо в плитковий клей.
Такий же кабель, з фіксованим кроком укріплений на сітці шириною 0,5 м, називають гріючою матом. Його монтаж простіше і швидше, ніж монтаж кабелю, що гріє. При цьому потрібно враховувати, що мати не зможуть огинати деякі складні поверхні подібно гріючим кабелем, закріпити які можна будь-яким чином, необхідною для конкретного приміщення зі складною конфігурацією укладання. Питома потужність мати складає близько 130 Вт / м. кв.


Опалення


Гріють кабелі можна використовувати і в якості основної системи опалення приміщення. Системи комфортного підігріву підлоги та опалення за допомогою гріючих кабелів виконуються за однаковою схемою і відрізняються лише закладається питомою потужністю (Вт / м). Якщо при розрахунку комфортного підігріву важливий тільки розмір площі, що підігрівається, то, розраховуючи систему опалення, необхідно враховувати всю площу приміщення і його тепловтрати. Датчик температури в цьому випадку зазвичай вбудований в термостат або монтується на стіну і вимірює температуру повітря.


Економічна така система


Терморегулятор дає можливість підтримувати в приміщенні необхідну вам температуру. Таким чином, система враховує всі джерела тепла: центральне опалення, конвектори і навіть на весняне сонце і присутність великої кількості людей в кімнаті вона прореагує, зменшивши подавану потужність і заощаджуючи гроші. Якщо ви відвідуєте свій заміський котедж або дачу по вихідним, то програмований термостат буде 5 днів підтримувати мінімальну температуру, а до вашого приїзду добере необхідне тепло. Терморегулятор може включати свій нагрів вночі, коли тариф на електрику менше, а вдень підлога буде віддавати накопичене за ніч тепло.


При опаленні будинку за допомогою електричного кабелю можна за рік суттєво заощадити в порівнянні з обігрівом допомогою котлів (для яких необхідно спеціальне приміщення), що працюють на рідкому паливі, вугіллі та навіть на газі. Безпечно і ніяких запахів, протікання і інших незручностей!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner