384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Теплі підлоги будь-якого виду мають масу переваг.

Теплі підлоги будь-якого виду мають масу переваг.

 

Теплі підлоги будь-якого виду мають масу переваг. Ваші ноги завжди будуть у теплі, ви навіть зможете ходити босяком, що особливо актуально у ванній, де часто доводиться наступати на холодну плитку. Якщо на теплу підлогу випадково потрапляють бризки, вони досить швидко висихають.

Особливості теплих підлог
Коли температура підлогового покриття досягає 23-24 ° С на висоті двох метрів буде прімерно19-20 ° С. Саме такий розподіл температур дозволяє людині, що знаходиться в приміщенні, почувати себе найбільш комфортно ― тепло і свіжо одночасно.

Встановлення водяної теплої підлоги своїми руками

Оскільки нагрів здійснюється знизу, в приміщенні не відбуватиметься активний рух повітряних мас, від якого в повітря піднімається пил. Зберігається природна вологість повітря, йдуть протяги.

При експлуатації теплі підлоги більш економічні, ніж інші системи опалення, до того ж при правильному монтажі і виборі якісніх комплектуючих смороду в змозі справно прослужити багато років.

Все сказане застосовно як електричним теплим полам, так і водяним. Однак щоб вирішити, який тип теплої підлоги підходить вам, необхідно ретельно ознайомитися з перевагами і недоліками цих систем.

Особливості водяних теплих підлог

Водяні теплі підлоги ― відмінне рішення, якщо потрібно обігріти приміщення великої площі ― наприклад, цілий заміський котедж. Електричні теплі підлоги не годяться для опалення великих площ, тому що забезпечити їх відповідною потужністю практично неможливо.

 

 

Особливості водяних теплих підлог
До недоліків теплих водяних підлог відноситься складність їх монтажу. При підключенні до центральної системи опалення необхідно обов'язкове узгодження з відповідними інстанціями. Можливо і створення автономної системи з опалювальним котлом, альо в будь-якому випадку вас чекають витрати на необхідні комплектуючі: насоси, автоматику, колектори, сурми та ін.

Втім, всі часові та фінансові витрати на встановлення водяної теплої підлоги окупляться при подальшій експлуатації, адже вони не вимагають електроенергії та досить економічні при тривалому використанні.

Особливості електричних теплих підлог

Електричні теплі підлоги краще встановлювати у міських квартирах або в заміських будинках, коли опалювальна площа не перевищує 40 м2. Їх можна використовувати як основне джерело опалення або додатково обігрівати ними кухню, лоджію або санвузол.

Особливості електричних теплих підлог
Якщо ви не хочете піднімати рівень підлоги на кілька сантиметрів, в лінійці електричних підлог ві зможете знайте тонкі гріють мати і кабелі, при монтажі яких піде всього кілька міліметрів корисного простору.

 

Для установки електричних теплих підлог у квартирі вам не потрібно ніяких спеціальних дозволів, до того ж їх установка обійдеться вам набагато дешевше установки водяних підлог.

 

Мабуть, єдиний недолік електричних підлог ― це деякі витрати на електроенергію. Думка про можливий шкідливий випромінюванні, що виходить від нагрівального кабелю помилково, оскільки в сучасних системах електричної теплої підлоги використовуються двожильні кабелі, випромінювання від яких у багато разів менше випромінювання від звичайної електропроводки і не представляє ніякої небезпеки для здоров'я людини.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner