384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Вибір і установка нагрівальних матів теплої підлоги

Вибір і установка нагрівальних матів теплої підлоги

 

Вибір комплекту нагрівального мату проводитися виходячи з наступних розрахунків: потужність мату (150 Вт на кв. М.) Множитися на вільну площу приміщення. Значення вільної площі знаходиться з наступних розрахунків: від лінійних розмірів кімнати віднімається по 5-10 см відступу з боку стін і перегородок. Потім від площі, розрахованої на основі цих розмірів, віднімається площа, на якій розташовуватиметься меблі. Отримана величина якраз і складі вільну площу.

 

Робщ = 150 · Ѕсвобод


Обчисливши необхідну потужність, виберіть з таблиці набір нагрівальних матів значення потужності якого буде дорівнює або менше розрахованого.

Слід пам " ятати, що ширина мата дорівнює 0,5 м. Тому спочатку слід скласти ескіз площі, яку Ви припускаєте обігрівати з розкладкою нагрівального мату, обраної потужності.

 

МОНТАЖ нагрівальних матів


Перед початком монтажу системи, грунтуючись на значення довжини і ширини (0,5 м) мату, зробіть ескіз з розкладкою нагрівального мату з площі, що обігрівається. Що б мати можливість розгортати мат, можна акуратно розрізати монтажну сітку мату або ж вирізати частину її.


Важливо пам " ятати, що нагрівальний кабель мату не можна розрізати, подовжувати або скорочувати при укладанні теплої підлоги!


 

Вкажіть на ескізі місця, де розташовані кінцева і сполучна муфти, датчик температури і місця підключення до електромережі. Цей ескіз буде корисний, якщо у випадку будівельно-монтажних робіт кабель зашкодять ― з його допомогою Ви зможете знайте місця пошкодження.

Теплі підлоги в країнах Європи

 

Перед початком монтажу системи звільніть приміщення від меблів, а так само зніміть колишнє покриття підлог. За необхідності вирівняйте поверхню підлоги бетонною стяжкою. Потім намітьте місця, де буде знаходитися меблі. Підготуйте місця, призначені для терморегулятора, висновків нагрівальних матів і підведення електропроводки.

 

 

У місці, де буде укладатися термодатчик прорубайте до підлоги і стіни штробу перетином 2 на 2 см. Ширина штроби повинна бути достатньою для приміщення в неї Гофротрубки з термодатчиком і з'єднання єднувального проводу нагрівального мату.

Місце укладання нагрівального мату необхідно очистити від різних сторонніх предметів і сміття. Просуньте термодатчик у Гофротрубка, заглушену з одного боку, і помістіть її в підготовлену штробу. Гофротрубка не варто згинати радіусом менше 5 див. Датчик температури зазвичай розташовується на відстані 0,5-1 м від стіни і трохи нижче рівня підлоги. Якщо ви правильно встановили Гофротрубка, то датчик повинен легко вийматися з неї.

 

розміщення термодатчика щодо витка гріє кабелю


Нагрівальний мат розташуйте, грунтуючись на ескіз. Якщо конфігурація площі укладання складна ― пластикова сітка, на якій прикріплено кабель, розрізається або відрізається її частину, після чого мат розгортається на необхідний кут. Слід дуже обережно проводити цю операцію, тому що можна пошкодити гріючий кабель.

s

Укладення нагрівальний мат зафіксуйте будівельним скотчем. Укладання мату винна проводитись за температури, що перевищує +5 С.

 

приклад укладання мату

 

При укладанні великої площі допустимо використання кілька нагрівальних матів, що підключаються до терморегулятора паралельно. Якщо сумарна потужність кабелю перевищує 3500 Ват, то підключення до терморегулятора здійснюється через магнітний пускач.

Заміряйте опір мату після його укладання. Його значення має відповідати даним за паспортом.

Нагрівальний мат рівномірно заливається плитковим клеєм або іншим самовирівнюється розчином. Консистенція розчину винна забезпечуваті повну заливку мату і не допускати утворення повітряних кишень, так само розчин не повинен містити гострих предметів. Нагріваючий мат і сполучна муфта повністю повинні бути залиті.

 

Після заливки перевірте опір мату ще раз.

 

Коли поверхня просохне, наноситься новий шар розчину, на який укладається підлогове покриття. Можливе укладання кахельної плитки відразу після заливки мату за стандартною технологією із застосуванням того ж клеї або складу.

 

Поки розчин повністю не затвердіє, нагрівальний мат включати не можна.

 

Для кожної секції гріє матові покриття повинне бути однотипним. Якщо на поверхні, що обігрівається є ділянки з підвищеною теплову ізоляцією (килими або меблі) може відбутися перегрів кабелю.

Провід нагрівального мату, датчика температури й проведення електромережі підключіть до терморегулятора. Підключення проводів до терморегулятора необхідно виконувати за доданою інструкції. Увімкніть терморегулятор, встановіть потрібну температуру і почекайте, поки відбудеться повний прогрів підлоги до заданої температури.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner