384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Теплі підлоги в країнах Європи

Теплі підлоги в країнах Європи

 

  Перші електричні теплі підлоги з'явилися ще на початку 20-го століття, коли був створений перший нагрівальний кабель. Але до 80-х років ці нагрівальні кабелі використовувалися найбільш часто в промисловості і лише років сорок тому їх почали використовувати в будинках повсюдно.
Першими використовувати кабельні теплі підлоги стали жителі північної Європи ― Німеччина, Данія, Скандинавські країни. У Німеччині теплі підлоги так звані boden або точніше warmen boden відразу завоювали популярність і стали використовуватися повсюдно не тільки у ванній кімнаті але і житлових приміщеннях. Там вони дуже популярні у підвалах приватних будинків, так як у німців вони великі.

Тепла підлога Енерджі

У цих країнах зосереджено основне виробництво кабельних теплих підлог в Європі. У 90-х року в одній з церков Копенгагена робилася планова заміна кабелю теплої підлоги, який там встановлювався ще в 40-х роках. Як показав аналіз кабель міг ще працювати десятки років.

 

 

Якщо в країнах північної Європи теплі підлоги використовують і житлових приміщеннях у країнах на південь в основному в санвузлах в басейнах , тільки для комфорту.

Основні виробники нагрівального кабелю зосереджені в Англії, Німеччині, Норвегії, Данії, Польщі, Фінляндії та Україні.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner