384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

У технологічних процесах по влаштуванню стяжок для «теплих підлог» існує імовірність їх розтріскування

У технологічних процесах по влаштуванню стяжок для «теплих підлог» існує імовірність їх розтріскування

 

У технологічних процесах по влаштуванню стяжок для «теплих підлог» існує імовірність їх розтріскування. Розтріскування стяжки виникає на теплоізолювальної пористої прокладці, що є незамінним атрибутом в системі «теплої підлоги» при нагріві і охолодженні, наявності протягів в приміщенні і порушенні вимог мікроклімату, оптимального для набору міцності цементно-піщаної суміші, а також у тому випадку, якщо вирівнюючий шар виконаний з суміші іншої марки (специфіка цементно-піщаної суміші ― усадка). Причинами розтріскування стяжки можуть бути низька якість в'язання яжучого (цементу), збільшена витрата води, що перевищує нормативні вимоги, що є наслідком скрутній промешіваемості цементно-піщаного розчину, крім того, має місце спучування стяжки.

 

За допомогою системи Тепла підлога можна організувати сприятливый і комфортний розподіл тепла

 

Існують і інші проблеми. Так, пристрій тільки чорновий стяжки у зв'язку зі специфікою сухих сумішей «обважнює» процес і за годиною, і з фінансових міркувань. Великий проміжок годині набору міцності стяжки викликає технологічні перерви у виробництві загальних ремонтних робіт. Дані правило часто порушується будівельниками, що знову ж призводить до розтріскування стяжки. Слід зазначити низьку теплопровідність цементно-піщаної стяжки через неякісне замісу і наявності в структурі повітряних пір, обмеженість її товщини ― всього 40-50 мм ― для нормального випаровування вологи. Експлуатація теплої підлоги можлива тільки через місяць після заливки розчину ― годину повного набору міцності цементно-піщаною стяжкою.

 

 

Створення нової серії сухих сумішей для теплих підлог «Глімс» було викликано, в першу чергу, перерахованими проблемами.

 

Наливна підлога «Глімс» відмінно розтікається і утворює гладку й рівну поверхню. Застосування суміші повністю виключає утворення тріщин через деякою «примхливості» цементно-піщаного розчину: теплоізоляції в основі, лінійного розширення при нагріванні, усадки.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner