384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Установка монтаж теплої підлоги в Івано-Франківську та Івано-Франківській області

Установка монтаж теплої підлоги в Івано-Франківську та Івано-Франківській області

 

Установка монтаж теплої підлоги в Івано-Франківську та Івано-Франківській області, заходьте до нас в офіс (заздалегідь передзвоніть) по вул. Чорновола 51 оф. 115

 

   Установка теплої підлоги в Івано-Франківську ― це не просто фіксація нагрівачів та їх підключення до мережі. Тут потрібно врахувати безліч чинників, що впливають на працездатність готової системи, умови її експлуатації, мікрокліматичні показники простору та ін. Врахувати всі нюанси, обговорити деталі установки теплої підлоги допоможуть наші фахівці. Ми не тільки монтуємо тепла підлога будь-якої модифікації в Івано-Франківську, але і радо консультуємо цікавих клієнтів. Зацікавлений користувач може залишити заявку в нашому офісі по вул. Чорновола 51 оф. 115 або зателефонувавши по телефону. Контактна інформація на нашому сайті.

Установка теплої підлоги вимагає неквапливості і відповідальності. Наші фахівці попередньо оцінюють масштабність майбутніх робіт, виконують виміри квадратури приміщення, обчислюють площа теплої підлоги, виключаючи зони, відведені під меблі, килими тощо Ми розповімо клієнтам, чому настільки важливо тепла підлога розвантажити від габаритних предметів, загороджуючих шлях прямування теплим потоків.

 

 

Монтаж теплих підлог по всій Україні (повний список)

 

Майстри також візьмуть активну участь у процесі обговорення та вибору нагрівачів. Тут будуть враховані всі особливості приміщення (температурний режим, рівень вологості, можливі контакти з водою тощо), його призначення та частота відвідуваності. Від цих параметрів залежить метод укладання теплої підлоги. Якщо вхід в кімнату можна тимчасово закрити, нагрівачі можна встановити в шар довго сохне, але міцної стяжки. Для приміщень, які неможливо обійти (коридори, санвузол), рекомендовано використовувати нагрівачі, укладання яких здійснюється відразу на шар утеплювача, в самовирівнюється суміш або в плитковий клей. Термін висихання подібних речовин не перевищує декількох днів. Найпрактичнішими в цьому відношенні вважаються інфрачервоні плівкові стрічки, які вистилають на підготовлену основу, зверху покривають поліетиленовою вологозахисним плівкою, обробляють лицьовими матеріалами.

 

 

 

Ми допоможемо зорієнтуватись у всіх нюансах монтажу теплої підлоги. Електрики точно вирахують необхідну потужність обладнання, підключать систему харчування, забезпечать подальшу безпеку при експлуатації. Висока кваліфікація фахівців дозволяє чітко виконувати поставлені завдання, виключає виникнення неточностей і подальшого виправлення помилок. Ми даємо гарантію на виконані роботи, впевнені у відсутності дефектів у теплому підлозі.

 

 

Установка монтаж теплої підлоги в містах Івано-Франківської області:

 

Болехів
Бурштин (місто)
Галич
Городенка
Долина (місто)
Івано-Франківськ
Калуш
, Коломия,
Косів,
Надвірна
, Рогатин
Снятин
Тисмениця (місто)
Тлумач
Яремче

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner