384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Відео навчання Ютуб YouTube інструкція з монтажу теплих підлог

Відео навчання Ютуб YouTube інструкція з монтажу теплих підлог

 

Нижче подано короткі і дохідливі відеоінструкції по монтажу теплої підлоги різних конфігурацій

 

   Відео навчання, Ютуб, YouTube з монтажу двожильного нагрівального кабелю в стяжку. Тут ви побачите як укладати кабель, робити теплоізоляцію, встановлювати терморегулятор і ховати датчик температури підлоги:

 

 

У цьому відеоогляді Ютуб, YouTube ви побачите як робити монтаж плівкового інфрачервоного теплої підлоги під лінолеум, ламінат, ковролін і плитку, встановлювати терморегулятор і ховати датчик. Зверніть увагу, даний відеоматеріал починається з 1 частини і має 6 частин, перейдіть на наш канал і подивіться інші частини відео.

 

 

Дуже важливою частиною теплої підлоги, особливо в питанні його енергоефективності, є теплоізоляція. Переглянувши цей ролик про теплоізоляції теплої підлоги ви зможете багато почерпнути для себе:

 

 

 

Окремої уваги заслуговує видеообучение Ютуб, як класти тепла підлога безпосередньо в плитковий клей під плитку, без стяжки:

 

 

Не варто навіть згадувати, що водяні теплі підлоги істотно відрізняються від електричних за всіма параметрами. Цей відеоролик про водяних теплих підлогах допоможе вам розібратися в деяких деталях:

 

 

Однією з найулюбленіших поверхонь під тепла підлога є ― ламінат. У цьому відеоролику Ютуб, YouTube ви почуєте про основні ньансах укладання інфрачервоної теплої підлоги під ламінат:

 

 

Встановлення терморегулятора не можна віднести ні до простих до складних завдань, це справа вміння і досвіду. Краще один раз побачить, ніж сто разів почути, тому дивіться це відео на Ютуб і навчати:

 

 

Загальні рекомендації по вибору теплої підлоги у цьому відео відеосюжеті:

 

 

Так чим же відрізняється смугаста інфрачервона плівка від суцільної? Є багато відмінностей, про які вам варто дізнатися з цього відео Youtube:

 

 

Класичний відеоогляд установки нагрівального мата теплої підлоги в плитковий клей, під плитку. Тут коротко розказано про основні етапи укладання, монтажу, установки нагрівального мата теплої підлоги:

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner