384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Як зробити стяжку для теплої підлоги. Товщина, склад, рекомендації.

Як зробити стяжку для теплої підлоги. Товщина, склад, рекомендації.

  Якою повинна бути товщина стяжки підлоги. Як зробити стяжку підлоги, її склад.

Якщо у Вас виникнуть питання, звертайтеся до нас за вказаними телефонами, ми з радістю проконсультуємо.

 

   Нагрівальні мати і тонкі нагрівальні кабелі не вимагають стяжки, так як вони менше в діаметрі, а крок їх укладання в два рази менше звичайного кабелю. Завдяки цьому не виникає теплова зебра або «холодні зони» (якщо відстань між витками велике, більше 8 см, а над кабелях немає маси стяжки, тепло не буде встигати досягати середини між витка, ноги будуть почувати де лежить кабель – тепліше, а де немає – холодніше). В кабелях і матах потужність погонного метра менш 12,5 Вт/мп, тому крок укладання зазвичай менше 8 см, що не дозволяє утворитися теплової зебрі.

Зазвичай, в класичному варіанті товщина стяжки теплої підлоги повинна становити 45 мм над поверхнею кабелю, всього – 5 см (в крайньому випадку 3,5 див., але це потрібно обговорити з фахівцем). Так як за температури стяжка може нагріватися і тріскатися, бажано розмістити під кабелем армуючу сітку, вона додасть додаткової міцності. Також деформації стяжки буде перешкоджати демпферна стрічка, розміщена по всьому периметру кімнаті. При розширенні і звуженні стяжки вона не буде впиратися в стіну.

  Склад стяжки для теплої підлоги у класичному вигляді. Бетон використовується марки від 150 до 300 (150 марка ― для приватного будівництва, 300 ― промисловий бетон). Якщо є можливість і фінанси дозволяють, то краще додати присадки та пластифікатор. Великим плюсом буде додавання пластифікатора, це додасть еластичності. Краще використовувати бетон на основі відсіву, у нього краще тепловіддача і властивості. Склад бетону з відсіву, на 1 частину бетону 6 частин відсіву. З піску і щебна: 1 частина бетону, 4 частини щебеню 3,5 частини піску. При можливості використовуйте армуюче волокно. Завжди пам'ятайте стяжка, бетон повністю скріплюється 28 днів. Для того щоб бетон набрався міцності варто першу тиждень 2-3 рази в день його поливати водою, щоб він не засыхал різко. Також в цей період забороняється включати тепла підлога «для якнайшвидшого висихання стяжки», це зашкодить її. Перевіряйте тепла підлога до залиття мультиметром або підключіть, спробуйте нагриваеться чи?, але не більш ніж на 2-3 хвилини, відразу відключайте!

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner