384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Nexans - лідер виробництва теплих підлог.

Nexans - лідер виробництва теплих підлог.

 

  Nexans – перша компанія в світі, що виробляє нагрівальний кабель теплої підлоги і по сьогоднішній день вона є однією з лідерів з виробництва не тільки теплих підлог але і кабельної продукції, в світі маючи загальну виручку понад 6 млрд. у.е. за продаж кабельної продукції.

  Компанія Nexans бере свій початок у 1897 році в місті Ліон (Франція), вже 5 червня 1926 року інженери компанії Нексанс вперше випробували нагрівальний кабель теплої підлоги. За десятиліття свого розвитку Nexans розрослася до глобальної компанії, маючи офіційні представництва в 28 країнах світу, працюючи на потужностях більш сотні заводів. На сьогоднішній день в компанії працювати більше 20000 співробітників.

  Про надійність продукції Nexans говорить історія з Кафедральним собором в місті Осло (Норвегія). Проводячи реконструкцію собору було заплановано замінити нагрівальний кабель, який пропрацював 12 років. Зробивши його заміну частина вилученого кабелю відправили на експертизу, яка показала , що кабель міг ще без проблем працювати більше 50 років.

 

Продукція Нексанс

 

Нексанс одна з небагатьох компаній в даному сегменті, яка має 5 власних науково-дослідних інститутів у різних частинах світу. Вони займатися розробкою нових видів більш міцною і надійною кабельної продукції та теплих підлог зокрема.

Одне з найбільш цікавих розробок компанії є нововведення в спайці силового і нагрівального кабелю. Більшість виробників теплих підлог з'єднують силовий і нагрівальний кабель з допомогою муфти, яка містить свинець. В теплих підлогах Nexans застосовується безмуфтове з'єднання з використанням пайки з срібла.

Олов'яних з'єднання зменшує термін служби кабелю. Дослідження, проведені науковим центром Нексанс, показали, що ці нагрівальні кабелі можуть працювати понад 70 років. Деякі теплі підлоги, укладені ще в минулому столітті, працюють до цих пір вже більше 50 років.

Теплі підлоги Nexans володіють значними перевагами:

- не піддаватися локального перегріву

- 100% захист від вологи

- захист від механічних пошкоджень

- мінімальне електромагнітне випромінювання без шкоди для здоров'я

- суцільний алюмінієвий екран

- 100% перевірка кожного комплекту

 

  Теплі підлоги Nexans придатні для укладання під будь-яку поверхню: лінолеум, ковролін, ламінат (зі спец. маркуванням), плитка і навіть паркет. Вони є найбільш безлопастными і не боятися перепадів напруги в 3000 Ст. За рахунок впровадження безмуфтовой технології вдалося домогтися працездатності 99,99% вироблених підлог (відсутність шлюбу). 85 % всіх проблем з теплою підлогою ( а це не більше 0,3 % від ринку теплих підлог) полягати в муфті з'єднує холодний кінець і нагрівальний кабель. Безмуфтовая технологія досить складна, вимагає високої точності і великих температур, так як в процесі бере участь срібло, в Нексанс ця запатентована технологія носить назву Splice.

Крім кабельної продукції Нексанс виробляє різноманітні види терморегуляторів, від звичайних механічних, до тижневих програмованих з системою «розумний дім».

 

На сьогоднішній день на ринку України представлена така продукція Nexans:

Nexans TXLP/1 ― одножильний нагрівальний кабель, який підходить як для системи тепла підлога, так і для систем анти-зледеніння і сніготанення. Даний вид кабелю вимагає цементно-піщаної стяжки як 4-5 див.

Nexans TXLP/2 – двожильний нагрівальний кабель Nexans, який має безмуфтове з'єднання, що використовується в системі тепла підлога під стяжку в 5 див.

Nexans  Millimat/150 – готовий комплект тонкого теплої підлоги з потужністю 150 Вт/м2, який має товщину 3 мм, придатний для укладання відразу в плитковий клей без підняття підлоги. Використовує безмуфтовую технологію і ізоляцію з підвищеною безпекою, прекрасно підходить для ванної кімнати.

Nexans Defrost Snow TXLP/2R, 28Вт/м – потужний двожильний нагрівальний кабель Nexans для систем анти-зледеніння і сніготанення має холодну муфту 10 м/п. Потужність цього кабелю занадто велика для системи тепла підлога.

Nexans Defrost Snow TXLP/1R, 28Вт/м – одножильний нагрівальний кабель для систем сніготанення і анти-зледеніння з холодним кінцем в 2 м/п.

Nexans  TXLP BLACK (DRUM) – зручний відрізний нагрівальний кабель на барабанах.

Також компанія Нексанс виробляє велику кількість саморегульованого кабелю для труб, що не вимагає терморегулятора:

ML&H Co.HMG-40-2CR , ML&H Co.SRL-30-2CR, DEFROST PIPE, DEFROST PIPE

На сьогоднішній день компанія Nexans в Україні зарекомендувала себе найкращим чином. За даними нашої компанії ці теплі підлоги входять у трійку найбільш продаваних теплих підлог в Україні в сегменті «преміум». Продукція цього підприємства має як мінімум 5 ступенів захисту, ізоляція кабелю добре переносить температуру від -50 до +220 градусів С, при цьому зберігає свою цілісність та працездатність в майбутньому. Крім температурних навантажень, Несанс чудово переносить механічні, а також практично не випромінює електромагнітного випромінювання.

 

 

Компанія Нексанс працює в Україні понад полутра десятка років і завжди повністю відповідає за своїми зобов'язаннями перед клієнтами, стаючи на їхній бік у випадку якихось неполадок. Будьте впевнені в їх надійності систем.

Якщо у вас виникли питання по продукції цієї компанії, звертайтесь до консультанта. Всі контакти вказані на сайті. Наші фахівці з теплим полам з радістю проконсультують Вас. Вдалого Вам вибору!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner