384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Profi Therm ― польський виробник електричних теплих підлог

Profi Therm ― польський виробник електричних теплих підлог

 

Profi Therm ― польський виробник електричних теплих підлог. Це товарна лінійка, яка виробляється на заводі Електра, де виробляють теплове обладнання і нагрівальні кабелі.

Завод Електра випускає теплі підлоги Profi Therm з 1985 року і за цей час накопичив великий досвід у сфері обігріву кабельними системами. Вже в 1989 році продукція підприємства у сфері теплих підлог займала понад 60 % ринку Польщі і експортувалася в 5 країн: Словаччини, Угорщини, Чехії, Югославії та Румунії.

Вже на початку 90-х польські тепла підлога потрапили на ринок СНД і України, але так як теплі підлоги це елітна продукція, то в той час вони не мали широкий ринок збуту і відомість серед користувачів і монтажників.

На сьогодні теплі підлоги Профі Терм займають від 5 до 10% ринку кабельних теплих підлог в Україні в среднеченовом сегменті. Це стало можливо завдяки кращому співвідношенню ціна-якість, адже ці теплі підлоги мають всі необхідні сертифікати якості, а коштують відносно недорого.

 

 

Profi Therm продукція компанії

 

Перевага теплих підлог Profi Therm також являється наявність 100% алюмінієвого екрану, обплетення, заземлення та всіх необхідних засобів захисту, згідно з європейськими нормами.

На сьогоднішній день на ринку України представлена така продукція польського заводу:

Мат Profi Therm – двожильний екранований мат з опліткою заземлення, придатний для укладання в середу плиткового клей. Питома потужність кабелю – 10 Вт/м, потужність мата – 150 Вт/м. Основна ізоляція – фторполімерів, ізоляція поверхні зашитий поліетилен. Придатний для укладання у вологе приміщення.

Двожильний нагрівальний кабель Профі Терм – класичний нагрівальний кабель з питомою потужністю 19 Вт/мп. Даний вид нагрівального кабелю вимагає стяжку в 5 см, його не можна укладати просто в плитковий клей. Товщина кабелю становить 5 мм, він підходить як для системи тепла підлога так і для обігріву через підлогу, змінюючи крок укладки від 7,5 до 15 см. Придатний для укладання під вологе приміщення. Оплетка нагрівального елемента – фторполімерів і поліетилен низького тиску, зовнішнє оздоблення – полівінілхлорид синього кольору.

У зв'язку з виниклим кризою 2014 року, для порятунку ринку від падіння попиту на продукцію теплих підлог Профі Терм була введена нова лінійка теплих підлог Еко, Profi Therm Еко – вироблятися в Україні на базі заводу " Одескабель. У зв'язку з тим, що продукція виробляється на внутрішньому ринку на ній не нараховано мито і збори, а також європейські податки і соц. виплати, як у випадку з польським кабелем. Таким чином, ціна значно відрізняється від польських варіантів, але і якістю дещо поступається, не використовується фторполімерів.

 

Отже, на ринку України присутня така продукція Profi Therm Еко:

 

Двожильний Profi Therm Еко – 2 – класичний нагрівальний кабель з гарантією 15 років. Двожильний, має основну оплетку з еластомеру, яка покрита 100% алюмінієвим екраном. Зовнішня ізоляція – полівінілхлорид. Питома потужність кабелю – 17 Вт/мп. Придатний як для системи тепла підлога так і для опалення через підлогу в залежності від кроку укладання. Мінімальний крок укладання цього кабелю становить 7,5 див. максимальний ― 15 див.

Придатний для укладання у вологі приміщення, приміщення з низькими температурами. Обов'язково необхідна цементно-піщана стяжка. Температура нагрівання до 80 градусів.

Profi Therm Еко Флекс – тонкий нагрівальний кабель із питома потужність кабелю – 10 Вт/мп, придатний для укладання у вологі приміщення. Може використовуватися в системі тепла підлога і як додатковий обігрів через підлогу. Температура нагріву до 65 градусів. Товщина кабелю 4 мм. , придатний для укладання відразу в плитковий клей без стяжки.

Profi Therm Еко Мат – нагрівальний мат з питомою потужністю 150 Вт/м2, питома потужність нагрівального кабелю – 10 Вт/м2. Температура нагріву ― до 65 градусів. Основою служить тонкий двожильний нагрівальний кабель, що має мідну оплітку і захисний алюмінієвий екран.

Ізоляція нагрівальної жили – еластомер, ізоляція зовнішньої оболонки – полівінілхлорид. Прекрасно підходить під вологі приміщення, придатний для укладання відразу в плитковий клей.

 

 

 

Гарантія як на польську так і на Українську продукцію Profi Therm становить 15 років, що свідчить про довіру з боку польського керівництва компанії українському виробнику.

Крім теплих підлог Profi Therm має власну лінійку терморегуляторів, як звичайних механічних, так і електронних, а також з функцією програмування. Досить цікавим є модель Ех02 яка має два програматора і два датчика підлоги. Цей терморегулятор модно використовувати для двох різних теплих підлог, регулювання температури буде відбуватися автономно.

ProfiTherm-MEX – механічний терморегулятор який може витримувати до 3200 Вт напруги, або до 23 м2 теплої підлоги (при стандартних умовах). Має регулювання від 5 до 45 градусів, датчик температури підлоги поставляється в комплекті.

ProfiTherm-EX01 – електронний терморегулятор від Profi Therm, має також регулювання температури від 5 до 45 градусів. Також 14 А, тобто пропускає через себе навантаження до 3,2 кВт.

ProfiTherm-EX02 – терморегулятор з двома датчиками, кожен здатний регулювати потужність до 2 кВт, або до 15 кв/м площі автономно. Має два програматора і два датчика підлоги відповідно.

ProfiTherm-PRO – програмований тижневий терморегулятор з функціями економії електроенергії і роботи по годинах. Регулює температуру від 5 до 40 градусів, пропускаючи потужність струму до 3,2 кВт, 14А.

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner