384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Порівняння труб водяного теплої підлоги Rehau, Termopex DOWLEX, FADO, ICMA, Valtek

   REHAU RAUTHERM S – труба для опалення теплої підлоги особливістю якої є використання насувної гільзи, що за словами розробників істотно збільшує термін служби труби. Труба відповідає всім нормам СНиП 41-01-2003, DIN 16892 має захист від попадання кисню – этиленвинилгликоль. Тривимірна структура молекул PEXa робить трубу значно міцніше і надійніше ніж класичнийPERT. На сьогодні труба РЕХАУ одна з найвідоміших і дорогих на ринку. Труба має високі показники удароміцності, баростойкости, володіє ефектом пам'яті.

 

TermoPex DOWLEX ( Термопекс) поки маловідома на нашому ринку труба, тим не менш по праву вважається однією з найякісніших.Трубі на ринку Європи скоро виповнюється 10 років, але в деяких країнах (Італія) вона вже вважається «золотим стандартом» водяного підлогового обігріву. Причиною цього є покращений кисневий бар'єр EVOH (этиленвинилалкоголь), більш високоякісна структуризація поліетилену в молекулярних ланцюжках. Застосування новітніх хімічних добавок і покращена пам'ять труби – все це дозволяє прослужити їй не менше 50 років!

 

   Труба для теплої підлоги ICMA (ИКМА) Італія є однією з найбільш якісних на ринку України. Найбільш ходовий діаметр 16 мм з товщиною стінок 2 мм – така труба не підведе Вас довгі десятиліття. Велика довговічність і надійність пов'язані, в тому числі, і з типом вироби PEX-A, а також з наявністю кисневого бар'єру. Не дивіться на ціну труби із зшитого поліетилену з кисневим бар'єром ИКМА – ніякі гроші не варті спокою Вашої родини!

 

   Ви хочете отримати надійну, довговічну та "безпроблемну" систему опалення типу "тепла підлога"? Тоді Вам можна зупинитися на італійській трубі FADO із зшитого поліетилену типу PEX-a. Найвищі механічні, міцнісні властивості, кисневий бар'єр, гнучкість - все це робить трубу FADO найбільш оптимальною для укладання водяної теплої підлоги. Багато наші покупці кажуть: "Для своїх близьких нічого не шкода, грошей тим більше" Тому в першу чергу дивіться на якість труби FADO для теплої підлоги, а не на її ціну.

  

  Труба Valtec призначена для внутрішньобудинкових систем холодного і гарячого водопостачання, опалення. Виробництво компанії має центральний завод У Брешії (Італія) та кілька великих підрозділів по всьому світу, що дозволяє покупцеві отримувати якісний продукт без затримок постачання.Класи експлуатації – 1, 2, 4, 5 по ГОСТ 32415-2013. Конструкція труби включає зовнішній захисний шар з этиленвинилола (EVOH), який перешкоджає дифузії кисню в теплоносії. Монтаж поліетиленових труб PEX-EVOH проводиться за допомогою прес-фітингів VALTEC. Розрахунковий термін служби – 50 років. Вибираючи трубу Valtec Вы всегда будете уверены в комфорте и безопасности Вашего теплого пола.

 

   Исходя из вышеперечисленной информации можно понять, что на сегодняшний день рынок труб для теплого пола полностью удовлетворяет требования самых требовательных покупателей. Наличие большой конкуренции в сегменте теплых полов заставляет производителей держать марку и постоянно совершенствовать производство, тем самым поднимая качество продукции. Если Вы чтите историю и доверяете только компаниям с более 50-ти летней историей-Ваш выбор Rehau (Рехау). Якщо Ви стежите за новими технологіями і прогресивним виробництвом, але при цьому не готові переплачувати за ім'я відомих компаній, тоді Вам ідеально підійде якісна труба ThermoPex з німецького сировини Довлекс

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner