384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Як перевірити водяна тепла підлога

Як перевірити водяна тепла підлога

Перевірка водяної теплої підлоги

 

 

При купівлі через інтернет з доставкою в регіони багато хто сумнівається в тому, що їм надішлють дійсно справжній і якісний товар. Щоб зробити правильну покупку і розвіяти будь-які сумніви ми дамо кілька порад, як перевірити трубу.

В першу чергу, якщо Ви замовляєте товар через інтернет, перестрахуйтеся і попросіть надіслати Ваш вантаж післяплатою, таким чином Ви позбавитеся від ризику заплатити за неякісний товар.

Коли труба вже потрапила до Вас у руки, в першу чергу зверніть увагу на відповідність її назви, яке повинно бути нанесено рівномірно по всій довжині. При цьому напис повинна бути якісною і при протиранні не залишати фарби на руках. Що стосується самої труби, то колір її повинен бути рівномірним і яскравим, без чорних крупинок, наявність яких свідчить про використанні вторинної сировини.

Ще одним нюансом є кисневий бар'єр, який не можна перевірити неозброєним оком. Тут Ви повинні покладатися тільки на сумлінність продавця і супутні сертифікати.

Також необхідно звернути увагу на товщину стінок труби, вона повинна бути однаковою по всьому діаметру.

Само собою огляньте бухту на наявність механічних пошкоджень, таких як вм'ятини і заломи. Використовувати трубу з такими дефектами категорично забороняється.

І на останок випробуйте гнучкість труби , зігнувши її вручну. Сучасні труби із зшитого поліетилену легко згинаються до радіуса в 10 див.

Дотримуючись наших порад, Ви зможете бути впевнені в тому, що придбали справді ту трубу ,яка була вказана в описі і має всі необхідні характеристики для використання в опаленні.

Купивши трубу для теплої підлоги залишається найголовніше і важливе - безпосередньо монтаж системи підлогового опалення. І тут теж ми даємо Вам у поміч кілька порад.

І так. Як же перевірити водяна тепла підлога?

   Монтаж теплого пола- очень ответственный процесс, ведь практически вся отопительная система заливается в стяжку «на века», и от того насколько качественно она сделана зависит комфорт Вашего дома и сбережение материальных средств. Даже если теплый пол Вам устанавливают опытные и проверенные монтажники, все равно последуйте нашим советам и лично проверьте несколько нюансов, ведь это гораздо проще, чем снимать напольное покрытие и обнаруживать течь под несколькосантиметровым слоем стяжки.

     Вот несколько пунктов, которые помогут Вам стать уверенным в том, что теплый пол будет служить не один десяток лет:

1.       Самый простой и самый важный способ-проверка системы водой. Для этого необходимо «прогнать» систему водопроводной водой и убедиться в отсутствии течи. Проделать это необходимо несколько раз, не только для проверки течи, а и для промывки системы, так как при монтаже в нее могли попасть мелкие частички мусора, что в дальнейшем может плачевно отразится на Вашем отоплении.

2.       Вторым пунктом является проверка системы рабочими температурами. Перед заливкой стяжки включите обогрев пола на 20°, постепенно добавляя температуру до необходимой.

При этом проверьте трубопровод и стыки. Если нет проблем-охладите систему и смело приступайте к заливке.

3.       Последним пунктом будет проверка коллектора. Для этого на короткое время повысьте температуру подачи и посмотрите, как с этим справится смесительный узел и автоматика. Если все сделано добросовестно- Ваш коллектор самостоятельно выключит насос и перекроет подачу.

 

На цьому перевірку теплої підлоги можна вважати успішно проведеної і не бояться холодів!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner