384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Плівка Felix Excel – інновації в дії

Плівка Felix Excel – інновації в дії

Плівка Felix Excel – інновації в дії

 

Південнокорейський бренд створив унікальний нагрівач нового покоління: термоплівку на основі карбонових смуг нового покоління. Плівкова система Felix Excel променевого типу розрахована для підлогового обігріву, сумісна з усіма фінішними матеріалами обробки. Нагрівачі перетворюють електроенергію в тепло, излучающееся в інфрачервоному спектрі діапазону хвиль 8-12 мкм, як у живих організмів. Воно впливає безпосередньо на предмети в приміщенні і людини, а вже після опосередковано передається в простір.

 

Переваги полосочной плівки Felix Excel

  1. Універсальність. Інфрачервоні промені проходять крізь покриття різної теплопровідності. Ламінат, лінолеум, ковролін і навіть плитка можуть служити завершальним акордом у створенні надійного теплого підлогового покриття.

  2. Функціональність. Плівка не схильна до перегріву, нагрівальні елементи підключені паралельно, не впливають на працездатність сусідніх ділянок. При пошкодженні однієї карбонової стрічки працездатність системи в цілому не зміниться.

  3. Безпека. Поверхня термоплівки покрита ізолятором PET Maker. Він здатний витримати значні коливання мережі, не проводить струм. Висока ступінь пожежобезпеки нагрівача закладена ще в конструкцію: на стиках мідної струмоведучої шини з карбоновими елементами передбачено напилення срібла для придушення утворення іскор.

  4. Довговічність. Особлива схема розташування смуг вуглецевої пасти виключає можливість нагріву мідної проводить шини, з'єднання виконані з прецизійною точністю, багатошарова ізоляція плівки запобігає потраплянню вологи до нагрівальних елементів. Термін служби не менше 20 років.

  5. Екологічність. Термоплівка Felix Excel не несе негативного впливу на навколишнє середовище. Електромагнітне випромінювання нагрівача нейтралізується за рахунок специфіки конфігурації і особливого кроку розміщення смуг в двухлинейном малюнку.

  6. Економічність. Полосочный тепла підлога Excel вважається еталоном продуктивності при мінімальному енергоспоживанні - 30 Вт\м2. Нагрівальні елементи не перегріваються, сумісні з терморегуляторами будь-якого типу.

 

Карбонова плівка виготовлена з сертифікованих матеріалів, може використовуватися в житлових, комерційних приміщеннях. Джерело безпечного тепла застосовується в дитячих установах, лікарнях, школах. Його дію можна порівняти з сонячним обігрівом тільки без ультрафіолетового опромінення.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner