384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Розстрочка, кредит і РОЗСТРОЧКА З КОМПЕНСАЦІЄЮ

Розстрочка, кредит і РОЗСТРОЧКА З КОМПЕНСАЦІЄЮ

Ув. відвідувачі Оплата частинами діє на товари тепла підлога, частина опалювального обладнання сантехніки та електрики.

На жаль розстрочки на кам'яні матеріали, покрівлю, сипучі суміші та ін. основні будматеріали - НІ (діє звичайне кредитування). Дякую за розуміння!

 

Крім того ми співпрацюємо з:

Програма IQ energy це Фінансовий Інструмент для заохочення вдосконалень у сфері енергоефективності в житловому секторі України у відповідності з європейськими стандартами. Програма була розроблена Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) за підтримки донорів.

Проекти енергоефективності, яким надаватиметься підтримка, будуть складатися з інвестицій в високопродуктивні енергоефективні технології, щодо яких можна очікувати досягнення енергоефективності на рівні, як мінімум на 20% вище, ніж у порівнянні із середньо ринковими показниками.

Каталог енергоефективного обладнання і матеріалів, які відповідають критеріям такого фінансування -  http://www.iqenergy.org.ua/ru/technologies?___from_store=ua. Каталог Постачальників http://www.iqenergy.org.ua/ru/suppliers?___from_store=ua. Технології та матеріали, які включені в Каталог Технологій, відповідають високим стандартам, встановленим ЄБРР на основі доведеної методології, яка використовується в багатьох країнах.

В рамках цієї програми ЄБРР співпрацює з фінансовими установами в Україні які надають кредити на фінансування зазначених мероприятийв сфері енергоефективності. Більш детальну інформацію про умови кредитування можна прочитати на сайтах банків-партнерів ОТП Банк, Укрсиббанк і Райффайзен Банк Аваль. Подати заявку на кредит можна тут.

Крім фінансування, проект надає своїм учасникам консультаційні послуги з питань, що стосуються енергозберігаючого обладнання і технологій.

Інвестиції в прийнятні технології і матеріали можуть відповідати вимогам на заохочувальні платежі-компенсації (гранти) у розмірі 35% від суми інвестицій для фізичних осіб.

Програма підтримується механізмом заохочень за рахунок грантових коштів на загальну суму 15 мільйонів євро, наданих Східноєвропейського Партнерства у сфері енергоефективності та екології ("E5P"), і грантом технічної допомоги для реалізації програми, який надається в рівній частині від E5P та Швеції. Індивідуальний позичальник може отримати компенсацію (грант) до 3 000 євро. Компенсація (грант) становить 35% від суми кредиту або инфестиций в енергоеффективные технології (включаючи монтажні роботи та доставку). Грантовий відсоток — 35% не залежно від кількості категоий продуктів з Каталогу Технологій.

 

КРІМ ПРОГРАМИ З ПОВЕРНЕННЯМ 35% ДІЄ ЗВИЧАЙНА СИСТЕМА КРЕДИТУВАННЯ ВІД:

 

РОЗСТРОЧЕННЯ та КРЕДИТИ (потрібен тільки паспорт і код)

за більш детальною інформацією звертайтеся

 

 

 

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner