384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Heattherm - Південнокорейські теплі підлоги

Heattherm - Південнокорейські теплі підлоги

 

Торгова марка Heattherm (Ю. Корея) за недовгий час отримала репутацію надійного і якісного виробника теплих підлог, що дозволяє з упевненістю назвати її успішною і ефективною компанією на ринку кабельних опалювальних систем. Нагрівальні кабелі Heattherm застосовуються для облаштування теплих підлог, які можуть використовуватися в ролі як основного, так і додаткового обігріву приміщень. Сам же нагрівальний кабель Heattherm складається з нагрівального кабелю, який з одного боку оснащений сполучною муфтою 2,5 м\п і монтажним кінцем, а з іншої ― кінцевий муфтою. При підключенні живлення подається з одного кінця секції, що обумовлено двужильной конструкцією кабелю і спрощує процес монтажу в порівнянні з одножильными кабелями, так як жилу не треба повертати назад до джерела живлення. Матеріал ізоляції витримує температуру нагрівання до 240проС і не боїться перегріву (фторопласт) і це при тому, що товщина самого кабелю складає меньше 4 мм.

Алюмінієвий екран у складі ізоляції не пропускає електромагнітне випромінювання. Сама ж ізоляція не містить шкідливих для людського організму речовин (наприклад, ртуті) і є стійкою до ультрафіолетового випромінювання, впливу вологи, що дозволяє використовувати її в приміщеннях з підвищеною вологістю. По всій довжині кабелю присутній маркування для ідентифікації виробника, що захищає продукт від підробки. Двожильний кабель Heattherm переважний для обігріву кухні, спальні, дитячої та інших приміщень, де люди проводять значну частину часу. В процесі монтажу нагрівальний кабель укладається в стяжку підлоги 1-3 см (або без неї клей) і підходить для створення, як і комфортного, так і основного обігріву. Змінюючи крок укладання при монтажі, можна домогтися необхідної для Вас потужності обігріву.

Нагрівальні мати від Heattherm (стандартна потужність 150 вт м2, ширина 50 см) також застосовуються для облаштування якісних теплих підлог, і відрізняються від кабелю тільки тим, що кабель вже укладений з певним оптимальним кроком укладання на спеціальну сітку, що значно скорочує сам процес монтажу теплої підлоги – Вам залишається тільки розкачати мат на необхідну площу укладання. Товщина мата – всього 3,4 мм, що дає можливість без проблем використовувати його для укладання прямо в шар плиткового клею. Нагрівальні мати Heattherm також придатні для використання у вологих приміщеннях, чому сприяє сама конструкція мату: має фторопластовою ізоляцію, нихромный нагрівач, алюмінієвий екран, оплітку заземлення, кілька захисних оболонок. Heattherm не шкодує ізолюючі матеріали для поліпшення безпеки своїх виробів, шар ізоляції достатній для будь-яких цілей.

Завдяки новітнім розробкам електричний тепла підлога Heattherm забезпечить надійну роботу протягом всього терміну служби. Продукція фірми Heat Therm забезпечить споживачеві не тільки якісний та швидкий обігрів, але і зробить це безпечно, комфортно і економно. Гарантія від 15 років і більше.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner