384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Економність і користь теплої підлоги

Економність і користь теплої підлоги

Існує думка що тепла підлога - шкідливий або не здатний опалити приміщення за низької температури.

Давайте розберемося з деякими помилками.

 

1. ТЕПЛА ПІДЛОГА НЕ ПРИРОДНИЙ ОБІГРІВ, НАШІ ПРЕДКИ ОБІГРІВАЛИСЯ ПЕЧАМИ, ТЕПЛО НЕ ПОВИННЕ БУТИ ЗНИЗУ (тиск ітд)

 

Така інформація пов'язана з некомпетентністю.

Насправді горизонтальний джерело тепла використовується людьми не так давно. Люди порівняно недавно почали використовувати вогнища, печі ітп , до цього основним джерелом тепла було солнеце.

А як нагріває сонце?

А сонце нагріває так, спочатку нагрівається земля і все що на ній а потім повітря, так як повітря в нормі прозорий і не повинен нагріватися (не враховуючи забруднення СО2, що призводить до парникового ефекту)

Згадайте гарячий пісок, гарячі камені, асфальт, суха тепла земля. (Ну а як же прохолодна земля? Прохолодна якщо волога, так як волога витягує тепло). Тому це природно.

Ну і не варто забувати: Тримай ноги в теплі, а голову в холоді!

 

відображення сонячного тепла поверхнею землі:

    

 

 

 

2. ТЕПЛА ПІДЛОГА-ЦЕ ЕЛЕКТРИКА, А ЕЛЕКТРИКА НЕБЕЗПЕЧНА І МАЄ ВИПРОМІНЮВАННЯ ШКІДЛИВИЙ!

Це випромінювання не шкідливий. Воно має шкоду лише в концентрованому вигляді в одній точці і не має дальній діапазон дії. НЕ треба порівнювати електромагнітне випромінювання і радіоактивне, це в корінь абсолютно різні речі. Будь-яке мале перешкоду у вигляді, наприклад, металевого екрану, гасить його повністю.

В кабельних системах теплої підлоги навіть у дешевих моделях використовується сталевий або алюмінієвий екран. А розосередження сили струму в інфрачервоній плівці по всій поверхні, призводить до малої концентрації випромінювання на 1 см2.

Допустима норма випромінювання на 1 см 2 - 20 одиниць (європейська норма), тепла підлога електричний видає 0,5-1,5 одиниці. Повторюся, значення має не саме випромінювання, а його концентрація (подібно вітру: стравните легкий вітерець і ураган). Інша справа мобільний телефон має більше 20 одиниць. і ми при цьому прикладає ндо до голови, головного мозку. А тепла підлога має мале випромінювання в районі стоп.

 

3. ТЕПЛА ПІДЛОГА НЕ ЕКОНОМНИЙ ВІН ДУЖЕ БАГАТО КРУТИТЬ ЕЛЕКТРИКИ.

Це абсолютно не вірно. Хочеться нагадати людям про закони фізики. Ці закони не Закони України їх обманути не можливо.

Якщо Вашому будинку для підтримання середньої температури 18 градусів потрібно на 100 м2, наприклад, - 15 кВт читстой енергії, то це означає тільки одне - вам потрібно 15 кВт енергії (тому що у вас не утеплений будинок, великі тепловтрати,а це головне, будинок швидко остигає, свищут вікна, двері, тонкі холодні стіни, підлога холодний ітп). А якщо у вас утеплений підлогу, стіни, стелю, правильна вентиляція , то Вам буде достатньо і 7-10 кВт. А Ось ці килловаты перетворює це вже інша справа, це може бути газ, дрова, електрика. Все одно чистий вихід енергії буде однаковий.

АЛЕ! Тепла підлога здатний розумно керувати цією енергією, нагрівати тільки там, де треба і коли треба (завдяки терморегуляторам).

ВАМ ПОТРІБНО ГРІТИ СТЕЛЮ? (і накопичувати там основну енергію, щоб вона там просто охолола? адже тепло йде знизу в верх). Уявіть скільки енергії витрачається на нагрівання та підтримки великого об'єму повітря який просто ширяє в стелі.

(просте порівняння з сауною, найгарячіша полку - верхня, нижня - найнижча).

Дійсно, при першому включенні лічильник буде крутитися швидше, але це лише до моменту, поки підлога не прогріється і не почне акумулювати тепло. Далі через 15-20 хв він перейде в економний режим і буде споживати в 3 рази менше, ніж заявлена потужності.

Середнє споживання теплої підлоги при потужності 150 вт м2 і стандартних тепловтратах - 30-45 Вт м2 (це число можна значно зменшити грамотно використавши його і попередньо утепливши приміщення)

 

   

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner