384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Нагрівальний мат теплої підлоги (3-4 мм)

ПРЯМИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ ВОДЯНОГО ТА ЕЛЕКТРИЧНОГО БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ 24\7 07:00-23:00

Тепла підлога класу "Економ"   Тепла підлога класу "Стандарт" м2 Тепла підлога класу "Преміум" м2
від 190 грн за м2 від 390 грн за м2 від 720 грн за м2

   Двожильні та одножильні нагрівальні мати теплої підлоги в Україні під плитку для приватного будинку і квартири в ванну, коридор, на балкон. Присутні поширені марки на ринку devimat, energy, veria які, як і інфрачервоні підходять під ламінат і лінолеум. Марки від виробника nexans millimat, dtir 150, dtif мають гарантію від 15 років і більше. Товщина таких матів від 3 мм, тому вони підходять під плитку на клей без стяжки, що істотно впливає на комфорт економного обігріву з розумною потужністю в 150 чи 160 Вт на квадратний метр, 1 м2 за прийнятною вартістю за даний вид опалення. Наші консультанти підрахують для вас необхідну кількість погонних метрів, потужність, температуру, зроблять розрахунок. Основні країни-виробники: Корея, Японія, Україна, Німеччина, Польща, Чехія, Данія, Франція, Норвегія, США, Росія, Фінляндія, Швеція, Іспанія, Китай, Білорусь та інші. Телефонуйте! Ці системи являють собою тонкі кабелі, які покладені рулоном на сітку з правильним кроком з приєднаним силовим кабелем через муфту або по безмуфтовой технології.

   У нашому інтернет магазині Ви знайдете таких виробників: nexans, devi, hemsted, ratey, woks, fenix, gray hot, intherm, rayhem, eltis, heatherm, felix excel, extherm, arnold rack, ensto, electrolux, profi therm eko, elektra, Наш комфорт, Теплолюкс, Stoller, Warmstadt, Thermo, Warmup (нексанс, деві, вокс, хемстедт, фенікс, інтерм, грей хот, рейхем, елтіс, фелікс ексель, екстерм, арнольд рак, енсто, електролюкс, профі терм, електра, штоллер, вармштад, термо, електролюкс. вармуп, вармап)

 Крім Києва ви зможете знайти всі види нагрівальних матів, а так само монтаж по таких містах України: Одеса, Харків, Дніпро, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Луцьк і Волинська область, Рівне, Тернопіль, Житомир, Хмельницький, Вінниця, Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород і Закарпаття, Чернігів, Суми, Полтава, Черкаси, Миколаїв, Херсон, Донецьк, Луганськ, Сімферополі і Севастополь у Криму, Маріуполі, Кривому Розі, Добропілля, Покровськ, Кам'янське, Бахмут з безкоштовною доставкою

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner